SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sztuki walki nysa

temat działu:

Informator OPOLSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3555

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
vitam interesuja mnie treningi sztuk walki w nysie jeszcze niewiem dokładnie co wybrac bo nie mam pojecia jakie sa na terenie nysy jesli ktos ma kontakt z treningami lub wie cos na temat to prosze pisac.pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
hej


W Nysie masz całkiem niezły wybór SW:)

Ja polecę to co sama trenuję czyli

Taekwon-do w Opolskim Klubie Sportów Walki

treningi są we środy i piątki od 16.30 do 18 w Gimnazjum nr 3

oraz Vale tudo

treningi są we wtorki i czwartki od 18-20 w Szkole Podstawowej nr 3

Jak wiadomo tkd to treningi, gdzie przede wszystkim pracują nogi. Są to treningi ogólnorozwojowe, duży nacisk kładzie się na ogólnie pojmowaną sprawność fizyczną, na rozciągnięcie, które jest bardzo ważne przy kopnięciach. Treningi są w świetnej atmosferze i polecam je z całego serca.

Podobnie jest zresztą na Vale tudo. Tutaj treningi są przekrojowe, zarówno w parterze jak i stójce. Mamy dwóch trenerów. Duży nacisk na kondycje i przygotowanie do walki. Atmosfera także świetna.

Polecam przyjść na treningi, zobaczyć i spróbować poćwiczyć:)

Są także treningi karate tradycyjnego i kyokushin, aikido, gdzieś tam prywatnie dawane są lekce boksu i streetfightu, jest też Capo. Ale na tych treningach nie byłam, więc nie znam szczegółów:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
jesli chodzi o zapisy to wszystko mozna załatwic na treningu?,sa to jakies grupy dla poczatkujacych,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
tak, zapisy na miejscu. Nie ma podziału na grupy:) Ale nie ma się co stresować, bo robisz wszystko na tyle, na ile możesz i jak masz z czymś problem to wszystko zostaje Ci dobrze wyjaśnione:)

:):)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MMA

Następny temat

Dam dobrze płatną pracę

WHEY premium