SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szału nie ma

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2135
Nogi mega konkret choć zobaczymy jak łydy...moim zdaniem klatka troszku odstaje i plecom niestety brak wyrazistości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 407 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29449
Świetne nogi. Triceps zawieszony bardzo blisko łokcia, masakra, napisz jak go robisz jak możesz. Popraw barki bo brakuje takiej wyrazistości i ogólnego zarysu sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 702 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5295
Konkretnie! ile w udzie? tylko gora ci zostala troche do poprawy. Lapy konkret i partia nog, czesto opuszczana przez znaczna czesc, tylko pozazdroscic tych zylek na udach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7996
no wreszcie cos konkretnego, a nie jakies chłopy z pytaniem co dalej robic ze swoim ciałem

ogolnie prezentujesz sie bardzo dobrze, fajnie ze nie zapomniales o nogach
jak dopieścisz jeszcze klatke to bedzie mega

sog leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5147
nogi najlepsze , i fajne zyłki na bajcepsach ,tyraj dalej pzdr

Trening czyni mistrza, a chemia czyni cuda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1611
staż?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
jest szal :p

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
marekco: triceps 3 ćwiczenia po 3 serie łączony z klatką, ćwiczenia podstawowe, tj. wyciskanie w wąskim chwycie, francuz i poręcze, 4 tygodnie taki plan i zmiana ćwiczeń na, np. francuz, wyciąg, prostowanie w opadzie i tak to leci

swojtas: 68

gitkoles: hmmmm nie wiem jak ci odpowiedzieć to opisze całą historie :D od 4 klasy podstawówki do końca gimnazjum było judo czyli 6 lat, później rok samej siłowni bo w sekcji judo c***owa atmosfera, następnie 2 lata podnoszenia ciężarów zrezygnowałem z podobnego powodu jak w judo, rok siłownia + boks tajski, i teraz dalej ciągne siłownie z bjj i mma; najbardziej mi zależy na sile tak jak już pisałem

teraz moim celem jest dojść do 140 klatka, 220 siad, 250 martwy najlepiej bez pasków, zejść z pasa jeszcze troche w dół i w bicepsie dobić do 42 na conajmniej takiej żyłce jak jest

Zmieniony przez - mistrzu_2 w dniu 2011-01-08 11:06:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9359
Pamiętaj.. NIE MA O******LANIA SIĘ ! Bajcepsy bardzło ładne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 702 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5295
Widac ze sie nie o...dalal
To powodzenia, napewno dojdziesz do tych wynikow, pytanie tylko w jak dlugim czasie
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

forma 20latka

Następny temat

Troszkę fatu zrzuciłem z siebie :-)

WHEY premium