SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

swieta wielkanocne - co mozna żreć ? :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 76 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2745
No wlasnie ja po Bożym NArodzeniu tez przytyłem 3 kg a teraz jestem na redukcji - wiec musze uwazac ale najwyzej wstane wczesnie rano - pobiegam przed sniadaniem ze 20-30 min a potem ......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76066 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755022
Ja osobiscie w Wielkanoc jadam tak samo jak w kazdy inny dzien, ew. wiecej jajek. Zdecydowanie wole swieta Bozega Narodzenia, gdzie jest duzo ciekawych potraw

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Dla mnie święta nie są związane ze specjalnymi wyrzeczeniami. Przygotowuję po prostu lekkie potrawy - jajka, jakieś delikatne sałatki, schab w galarecie albo galaretkę z drobiu i tyle. Ale nie ze względu na dietę, tylko dlatego, że to mi smakuje a i wiosenna aura zachęca do tego aby na stole było lekko i kolorowo.Przynajmniej później nie muszę przez tydzień dochodzić do siebie.

Generalnie natomiast uważam, że przez te 2 dni folgowania sobie, nikt sobie nie zaszkodzi.Nie popadajmy w jakąś paranoję.

Bieganie przed śniadaniem - good idea

Sama kiedyś po kolacji wigilijnej poszłam pedałować na rowerku
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A powiedzcie mi - bo uwielbiam sałatkę jarzynową (tą tradycyjną of corse) i zawsze na święta robię. Wiadomo, takowa jest z majonezem. Czy użyć jakiegoś specjalnego majonezu czy mogę walnąć normalny kielecki ? Ew. doradzcie jakiś. Pozdrowo.

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-03-11 19:32:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 76 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2745
ja wlasnie dzis kupilem hellmans lekki : B- 1,5 , T-45,9 W-7,2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jeszcze odnośnie tego majonezu - może jednak lepiej będzie użyć do sałatki Kieleckiego ? W nim nie ma konserwantów, a skład tego Hellmansa Lekkiego mnie trochę przeraża, jakieś kwasy chlorowodorowe, brr aż się źle robi. Jem majonez raz na kilka miesięcy, więc chyba to jakoś nie będzie przeszkadzać. A kielecki ma i tak mniej tłuszczu niż inne, zwykłe majonezy.

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-03-21 11:01:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54847
hmm co do majonezu to wydaje mi sie że najlepszy będzie zwykły kielecki. lub jakis inny zwykły najprostszy bo ten lighty sa o wiele gorsze, pełno w nich chemii.
a w dodatku mają wiecej wegli niz zwykły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
daj jogurt naturalny, i po problemie.

co do trzymania diety w święta, zależy jaki kto ma cel

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak Odżywiać się ...

Następny temat

sniadanie

WHEY premium