SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementacja na wytrzymałość i regeneracje

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 1370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6240
Siema
Niebawem z kumplami będę jechał rowerem nad morze ( około 550km ) i będzie to dla mnie sporym wyzwaniem ponieważ mam dosyć słabą wytrzymałość mięsniową i regeneracje
Jakimi suplementami radzicie sie mi wspomóc? W BCAA już sie zaopatrzyłem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
beta alanina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
kreatyna stala suplementacja, beta alanina, bcaa, izotoniki, woda nic wiecej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6240
Kreatyna i beta alanina odpada. po beta alaninie bolały mnie mięśnie (nie, nie mówie o mrowieniu) i przez to zażywanie jej dawało efekt odwrotny do porządanego a po kreatynie chorowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
no to kup muszynianke na droge i styka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Piwo po drodze :] tylko nie za dużo :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
Male ilosci moga tylko poprawic stan zdrowia i kondycje:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6240
TomQ-MAG na prawde juz nic innego sie nie nada? Z tą alaniną i kretą może wydawać się dziwnie i że wymyślam ale niestety tak jest :/ I BCAA jak radzicie dawkować? Będę brał 15 kapsułek dziennie (1 kapsułka=1100mg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
bcaa standardowo przyjmuje się 1g bcaa na 10 kg masy ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6240
Myśle ze przy takim wysiłku więcej nie zaszkodzi. Ale chodzi mi o to jak je brać. Przed, w trakcie, po? Dziennie będę jechał około 8 godzin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
Jak będziesz jechał więc warto je pić wraz z wodą. Kup bcaa w prochu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

flexit bez cissus_a jest sens?

Następny temat

Jaki spalacz, reduktor tłuszczu?

WHEY premium