SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suple ebay

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16
witam,
chce kupic Coleus forsholii ze USA na ebayu, czy beda jakies problemy na granicy, cła, nie mam doswidczenia , podzielcie sie wiadomosciami na ten temat!!
pozdrawima
meg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 167
watpie żebyś miał jakeiś problemy. Ja osobiście przewozilem 4kg słodziku w papierowych opakowaniach po 5g co mogło wyglądać jak poporcjowany narkotyk ale jednak nie miałem żadnych problemów. Suple nie są jak alkohol i nie są clone na granicy więc wydaje mi się ze nie ma powodu do obaw.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16
hej, dzieki za szybka odpowiedz,
chyba zle sie wyrazilam, chce zamowic bedac w polsce przez neta na ebay usa, czy moga mi to na granicy zatrzymac???? to jest srodek na odchudzanie itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 926
Zamów kurierem, jak go zatrzymają to nie zapłacisz, proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16
dzieki, to jest jakies wyjscie, zobacze ile to wyniesie ze stanow,
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 926
Jak już się dowiesz to bardzo prosiłbym o podanie tej ceny, będę wiedział na przyszłość...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16
hej
znalazlam dwie oferty coleus i koszty wysylki wahaja sie w przeliczeniu na zl-17 zl(pisza ze dojdzie po 12 dniach) a w druim 100 zl, ale juz przypuszcam ze tu dojdzie szybciej. pewnei wszystko wyjdzie w praniu, jka bedzie po to napisze czy mi sie udalo
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia w Ząbkach

Następny temat

P90x a dieta - koliduje?

WHEY premium