SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

superdrol-potrzebna opinia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem Ci szczerze, brałem raz superdrol z kiloosport, nery w 4 tyg ostro waliły musiałem zaprzestac odblok clomem, a bebechy tak zablokowane że tydzień nie mogłem oddac stolca. dodam Ci jeszcze,że brałem przy tym osłonki na watrobę, układ moczowy i trawienny. wizyta u lekarza i antybiotyk pomogły dopiero w moim cierpieniu. fakt 5kg miecha zdobyte, na klatke wskoczyłem 15kg wiecej. swietne treningi pompa i chęc do ćwiczeń. wrażenie jakbys mógł podnieść wszystko. zastanów się pozdraiwam. wybrał bym saa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1676
bo ogulnie mam ja mam 30szt i slyszalem ze to sie bierze
1 tydzien - 1 dziennie
2 tydzien - 2 dziennie
3 tydzien - 1 dziennie
4 tydzien - 2 dziennie/
i ja bede bral 1 dziennie caly czas czyli na miscia mi starczy i w miare mala ilosc wiec mam nadzieje mi nic nie bedzie , a wy/znajomy ile braliscie ?

Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz i potęgę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
nie rozumiem co ludzie w tych PH widzą

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 602 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6018
nie bierz tych 30 ..sztuk ....!!!! jak juz cos to cały cykl normalny z 60 ..to tak jak bys 50 metki zjadł na 1 cykl zamiast 100!

" nic na siłę "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 602 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6018
pysio a brałes pH ???? tak wogole??? moim zdaniem sa dobre PH zależy ktore itp .... ale przy nie rozsądnym braniu i wiedzy krzywdę mozna sobie zrobic!

" nic na siłę "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4916
moim zdaniem problem z nerkami i inny odcien moczu to nie przez superdrol tylko przez tren :) ale to ja tak mysle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
nie brałem PH, od innych rzeczy już bebechy obrywają ogólnie to jak mogę staram sie przechodzić na iniekcje. Już mam dość tych tabsów.

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4916
tabsy sa h... nie ma jak igła w dupce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
o tabsach to się nie zawsze pamięta witaminy, aminokwasy, magnez minerały cynk, wino, meta,ari,efka jakieś omegi mct,czasami jakiś rutinoscorbin się łyknie i jeszcze pełno tego.

Już nawet mam taki pojemniczek na każdy dzień nawrzucane tabsy żeby czegoś nie zapomnieć

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4916
osz kutfa to chyba juz po tylu proszkach obiad masz z glowy..:) chyba juz nikt na temat ph sie nie odezwie chetnie posluchal bym opinie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oxanol- Eurochem

Następny temat

Meta TAJLANDZKA a Pakistańska.?ktora lepsza?

WHEY premium