SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

steven/dziennik/ogarniam sie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1454
DZIEŃ NIETRENINGOWY

DIETA: TAK

Rano szybkie platki owsiane z mlekiem i biegiem na materialoznawstwo, szczesliwie zaliczone i kolejny przedmiot do przodu:). Biegiem do domu, koktail z twarogu maslanki i banana, szybkie pakowanie i doslownie na sile 150g makaronu + 250g piersi, powrot na weekend do domu. Trzymala mnie ta szama chyba z 5 godzin, no i na zakonczenie dnia jajecznica z czterech. Jutro plecy + nogi a przez reszte dnia analiza matematyczna 2... dobrej nocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Wolna przemiana materii - hm... czyli jak u mnie.

Masować czy zbijać - wstaw fotki to zobaczymy jak masa wygląda
Jeśli jest jeszcze dużo tłuszczu to kombinuj z dietką ucinając węgle a zwiększając tłuszczu ale dobrego (orzechy, oliwa z oliwek, ryby). W moim przypadku kiedy pilnowałem większej podaży tłuszczy sylwetka zaczynała nawet fajnie wyglądać mimo , że byłem na masie. Wszystko zależy od diety - to 70% Twojego sukcesu. Dodatkowo możesz dodać HIITa w dni bez treningu ale uważm, że ucięcie troszeczkę węgli będzie wystarczające. Próbuj a o efektach informuj i daj fotki to zobaczymy czy jest co rzeźbić...

Pozdro

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1454
Wedlug mnie nie ma czego rzezbic jeszcze, obecnie waze 80kg przy wzroscie 182 i chcialbym jeszcze przynajmniej 5kg przytyc. Planowalem dobic te 5kg do konca marca i zaczac wycinke. Probowalem juz ciecia wegli przed wakacjami no i zeszlo sporo tluszczu ale wtedy treningi byly cienkie wiec nie wyszlo tak jakbym chcial do konca. Od kwietnia planowalem uciac wegle i dorzucic interwaly w nietreningowe, no i duzo zwiekszyc intensywnosc treningow brzucha bo marzy mi sie kratka na wakacje. Zobaczcie zreszta jak to wyglada







A jesli chodzi o diete u mnei to jest o niebo lepsza niz niegdys, zdaza mi sie (szczegolnie) w weekendy odbiegac od niej, kiedy wracam na weekend do domu i mama raczy mnie domowymi obiadami, ale bazuje na pelnowartosciowych posilkach, bialka z jajek, twarogow, piersi i ryb, wegle z ryzu, makaronu i owsianych, no i warzywka do tego



Zmieniony przez - 87krzysiek w dniu 2009-01-17 15:03:55

Zmieniony przez - 87krzysiek w dniu 2009-01-17 15:06:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 433 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6319
na rzezbe chyba troche za wczesnie.

badz prawdziwym dzikiem i masuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1454
weekend... za malo czasu na wszystko, ze wzgledu na nauke i moja kobiete zostalem zmuszony na przeniesienie treningu na niedziele. Dieta w miare

1 posilek - makrela + ciemne pieczywo
2 posilek - zurek + pierogi hehe
3 posilek - https://www.sfd.pl/!!_Placki_z_piersią._Idealne_na_obiad_:-_!!-t441472.html + ryz
4 posilek - salatka (pomidory, salata, feta, jajo, wedlina, oliwa, sos koperkowy)

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1454
Rano szybki trening nóg i plecow, wklejam film z MC na ktorym troche wieksze obciazenie niz ostatnio (60kg) heh wiem, masakra ciezar, ale to byl moj drugi w zyciu MC, prosze o korekte techniki
http://pl.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1454
DZIEŃ TRENINGOWY

DIETA: TAK

cos nie moglem odpalic SFD no ale sie udalo. No to tak, dzis byly barki + biceps

Wyciskanie hantli:
12kg x 12 x 2
14kg x 10 x 2

Unoszenei hantli przed siebie naprzemian:
10kg x 12 x 2
12kg x 10 x 2

Podciaganie sztangi bo brody:
28kg x 12
32kg x 10 x 2
38kg x 8


Uginanie ramion z gryfem lamanym:
30kg x 12 x 2
34kg x 6 ??
34kg x 8 ??

Uginanie ramion z hantlami siedząc:
12kg x 10 x 2 ??
12kg x 12 x 2 ??

Modlitewnik hantla:
12kg x 10 x 3

Dietka:

1 posilek - ~100g owsianych + mleko
2 posilek - ~koktail (120g twarogu chudego + banan + mleko + maslanka truskawkowa)
3 posilek - ~220g piersi + 100g ryzu + warzywka
4 posilek - tunczyk kawalki + 100g ryzu + 2 jajka na twardo
5 posilek - koktail (120g twarogu chudego + mleko + maslanka truskawkowa) + 2 jajka na twardo

* ?? zle dobieram ciezar ze wychodza mi jakies takie cyrki? zaczynam robic serie X i robie np. 6 powt., stwierdzam ze nie dokladam juz ciezaru i robei kolejna serie i robie 8 lub wiecej powrtorzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1454
DZIEŃ NIETRENINGOWY

DIETA: TAK

Dosyc mocne zakwasy na barkach po wczorajszym treningu, wiec raczej byl dobry. Dzis nietreningowy, jednak wieczorem napewno pojdzie podciaganie szerokim nachwytem i seria brzuchow. Mam zamiar zaczac intensywniejsze trenini brzucha 3-4 razy w tygodniu, w celu ich wzmocnienia. Wydaje mi sie ze dzieki temu beda lepiej widoczne po redukcji a do wakacji coraz blizej jakies sugestie??

Dieta:

1 posilek: ~100g owsianych z mlekiem
2 posilek: koktail (banan + ~120g twarogu + mleko) + 2 jajka na twardo
3 posilek: ~250g piersi + ~120 makaronu durum + surowka
4 posilek: koktail (banan + ~120g twarogu + mleko)
5 przede mna jeszcze

Wczoraj waga przed treningiem 82,5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1454
DZIEŃ TRENINGOWY

DIETA: TAK

Dzisiaj trening szybciej niz zawsze, o 13 juz sie grzalem. Na poczatek klatka, pozniej triceps i brzuch.

Wyciskanie lezac:

52kg x 12
56kg x 11
58kg x 7 + 1 z pomoca
58kg x 5 + 2 z pomoca

Wyciskanie, skos gorny:

38kg x 12
42kg x 10
46kg x 10
46kg x 8

Rozpiętki:

12kg x 12
14kg x 10 x 3

Sciaganie sznurka wyciagu:

15kg x 12 x 3
15kg x 10

Francuskie wyciskanie:

16kg x 12
20kg x 8 x 3

Wyprost ręki do tyłu w lekkim pochyle:

4kg x 10 x 3
5kg x 12

Trening przebiegal bardzo fajnie, mocno sie skatowalem, ale zaczyna mnie martwic troche lewy bark. Nie boli mnie jeszcze ale strasznie strzela jak sie rozgrzewam, slysza to nawet ludzie ktorzy cwicza blisko mnie... mam takie wrazenie jakby mi przeskakiwal w srodku, niemile uczucie ale jak sie mocno rozgrzeje to jest lepiej

Dieta:

1 posilek: 100g owsianych z mlekiem + 2 jajka na twardo
2 posilek: koktail (banan + ~120g twarogu + mleko)
3 posilek: ~150g ryby (filet mrozony, nie wiem jaka) + 100g ryzu + warzywa na patelnie
4 posilek: koktail (banan + ~120g twarogu + mleko + jogurt)
5 posilek: -
6 posilek: -

Zapomnialem edytowac wczorajszego postu, oczywiscie na kolacje poszedl tunczyk z sosem chili + 4 jajka na twardo.



Zmieniony przez - 87krzysiek w dniu 2009-01-21 17:59:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 433 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6319
mc, troche nie tak

chyba ze chcesz robi mc na prostych nogach


dupa nizej ! patrz do gory przez caly czas np w jakis punkt na suficie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej ?

Następny temat

Co dalej ? pomocy

WHEY premium