SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sterydy na barki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam od pazdziernika 2007 zmagam sie z fatalna kontuzja.. podczas treningow w silowni zrozwalilem sobie bark badanie Usg wykazalo naderwanie miesnia nadgrzebieniowego stozka rotoatorow.. kontuzja trwa juz pol roku lekarze przepisali mi Ch*** warte leki. ja chce wrocic na silownie, juz mnie prawie nie bolalo zrobilem 2 lekkie treningi i boli.. co mam sobie kupic ?? odzywki, sterdydy ? czy moze operacja ?? kto sie zna bo ja bylem u 2 lekarzy (panstowo i prywatnie i jedyne co dostalem to jakies ch** warte zabiegi i takie same leki i jakies mascie- to jest smieszne mam 20 lat i takie rzeczy powinny mi sie szybko regenerowac !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bylem u 3 lekarzy... pnastowo, prywatnie i prywatnie mialem usg, przeswietlenie i wszyscy mowia to sam. zabiegi fizjoterapeutyczne i jakin nimesil i fastum.. do CHU**** ale to nie pomaga. jutro ide prosic lekarza o wypisanie sterydow slyszalem ze deka moze pomoc. co o tym sadzicie ? a jak nie to co operacja ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94456 Napisanych postów 364400 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669017
wizyta u dobrego ortopedy sportowego koksy i uśmieżacze bólu pomogą na chwile ale pogłębią kontuzje,popytaj się w mieście do kogo iść i wal śmiało tutaj nikt ci nie pomoże

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
deka w malych ilosciach nie zeby mnie roz***** tylko zeby przyspieszyc regeneracje miesni do tego moze odzywka bialkowa. nie bede cwiczyl (bo nie moge praktycznie nic procz brzucha i nog) tylko bede bral deke na regeneracje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94456 Napisanych postów 364400 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669017
posłuchaj lekarzy bo zrobisz sobie krzywde na całe życie kontuzje trzeba zaleczyć poszukaj po necie na temat swojej kontuzji coś na pewno znajdziesz z siłowni bym na razie zrezygnował myśle że basen będzie dobrą alternatywą na wzmocnienie obręczy barkowej.Zainwestuj w jakiegoś animal flexa dużo wit c galaretek itp no i czas niestety ,maści jakieś które się wchłaniają jest tego dużo na rynku i tak jak ci pisałem ortopeda ale sportowy może jakaś blokada ci pomoże ale to już decyzja lekarza.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mialem blokade, od pol roku uzywam dobrych masci, galatetki to bardziej na stawy niz na miesnie. jedmym slowem jestem w dupie juz prawie wszystkiego sprobowalem wiec albo sterydy albo operacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jezeli uraz faktycznie jest do operacji(ja akurat taki mam) to zadenym lekiem tego nie zalatwisz,
rozmawiaj z lekarzem, nie masz wyjscia.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pierwsze slowa dwoch lekarzy u jakich bylem i robili mi testy ruchowe to: od razu wykluczam mozliwosc operacji. tylko gdyby byla zrobiona od razu to od 3,4 miesiecy bym mogl normalnie cwiczyc na silowni, a tak po pol roku nie moge nawet podjac fizycznej pracy w wakacje. lekarze.... :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop + meta dawki

Następny temat

OXYBOLON

WHEY premium