SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stary Venom vs nowy Venom

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
no srednio...troche obawiam sie tych sajdow...kupilem go bo zauwazylem ze juz nawet na stronkach w uk zaczyna znikac a tylko takiego znalazlem z tej starej serii...
jak nie spróbuje to sie nie dowiem...ale lepszy jest od tego nowego z plusem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 273
Dzis zakupiłam venoma i na oryginalnej etykiecie nic nie ma napisane o tym b12 a na polskiej niby jest b12 wiec nie wiem o co chodzi, tej mieszanki ma 500mg. Wziełam ...czekalam na te wsyztskie jazdy co Wy miesliscie i nic, ale fakt na treningu mokra bylam bardziej niz zawsze pozatym wszytsko jak zawsze i apetyt jakos nie zmniejszony czemu to wsyztsko na mnie nie dziala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to że nie czuć nie ma nic wspolnego z tym czy działa lub nie

szczegolnie w przypadku Venoma

(sam zjadłem 3-4 opakowania)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 273
no wlasnie mam nadzieje ze tak jest bo generalnie biorąc ta tabletke bylam lekko przerazona i czekalam na to wsyztsko co tutaj mieli niektorzy ale nic z tych rzeczy puki co mnie nie trafilo, zastanawiam sie tylko nad jednym czemu u mnie on nie hamuje apetytu i co z tym skladem wg etykiety pl a oryginalnej? i czy to jakos inaczej dziala jak jest ta b12 czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja mam apetyt na słodycze po venomie
na konkrety zas nie

to ze na polskiej etykiecie czegos brak to moze oznaczać, ze dystrybutor jest łoś i nie dopilnował zgodnosci

orginalnie zapakowane, jak wygladają capsy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 273
kupione w sklepie z odzywkami opakowanie wyglada tak jak to powyzej w tym watku venom hyperdrive 3.0 tabletki czerwone, gdzies kiedys przeczytalam w jakims watku jak wyglada proszek w srodku i ten niby wyglada tak samo jak w opisie, jesli chodzi o etykiete to w skladzie jest to wszytsko podane bez b12 a na polskiej naklejce jest podane ze niby jest b12 200mg w co chyba nie wierze bo raczej bardziej prawdziwa oryginalna etykieta, i napisane na tej polskiem importer fitness authority
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20213
FA robi uniwersalne etykiety-tj nakleja jak leci-czy ma b12 czy nie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 273
a jeszcze jedno pytanie czy wersja 500/150 działa czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Soory, że zadam takie głupie pytanie, ale jak to wkońcu jest?

Są/były teraz 3 wrsje tak?

400/200, 500/200 i teraz najnowszy 500/150?

I tak każdy nowszy jest coraz słabszy tak?

W sklepach oferując chyba jeszcze 500/200 więc warto go brać w cenie 99 zł za 90 kapsułek, ale jeżeli będzie to ta najnowsza to sobie darować?

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
działa
co do tej najnowszej z zupełnie nową etykietą to jeszcze nie mam pewności

reszta z gwarancją skuteczności
(przypominam o mozliwych skutkach ubocznych)

żeby nie było ze paplam byle co
zjadłem 3-4 opakowania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do sprawdzenia

Następny temat

cm3 + ?

WHEY premium