SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

start

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Dobra, to na razie ćwicz na luzie, daj te filmiki i zobaczymy, jak to wygląda.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 638
Jutro i tak będę nie do życia po nogach więc zaliczę tylko 1h WFu, , we wtorek planuję basen i może klatę, a w środę już będziesz miała filmiki i wtedy będę czekała na rozpiskę już taką właściwą. Do tego czasu robię swoje.
A co z miską?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 638
Miska z dzisiaj ;)
Jak zgłodnieje to wsunę jeszcze kilka migdałów, albo jabco ;>
Ahh te niedzielne obiady u babci, wyszłam jednak cało! Przeżyłam bez klusek :D
Płyny: ok. 2L wody + 1x zielona herbata
Aktywnosc: Siłownia, nogi :)
Warzywa: kapusta czerwona, marchew.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 638
Miska z dzisiaj. Wciąż według zasady "byle białka było dużo". Czekam na jakieś wskazówki, jaki rozkład itd.

Aktywnośc: godzina WFu - w końcu coś się działo na tej lekcji :) ręczna, moja ukochana. Dużo rzutów, dużo biegania, dużo sprintów. Pot się ze mnie lał! :)

Gołąbki są roboty mojej mamy. Sos tak samo (trochę masła, śmietana, przecier pomidorowy). To akurat strzeliłam, że tyle ma kalorii, ale więcej nie sądzę, nie było go dużo :)

Płyny: woda (dużo), herbaty : zielona x2, mieszanka x1, skrzyp, pokrzywa, fiołek x1 + kawa.
Warzywa: kapusta w gołąbku pół cebuli, szczypiorek, papryka czerwona , znów ilości zabójcze tych warzyw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
hej, z rozkladem nie podpowiem, ale ketchup pudliszki ma w skladzie cukier a szynka konserwowa z biedry to tez nie najlepszy wybor :D No i posilek nr 3 troche bidny ;) masz tez sporo nabialu prawie 0,5kg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 638
Szefowe kochane, powiedzcie mi co z tą dietą, bo to moje około 1800kcal i makro jak wypadnie nie wychodzą mi na dobre.

Czy mogę zwiększyc do 1900kcal? bo żeby nie przekroczyc bilansu chodzę spac głodna, rano budzę się i nie mam siły zejsc ze schodów i generalnie do dupy samopoczucie. Do tego dziś miałam napad słodyczowy, także miskę sobie daruję wrzucac. Nie tłumaczę swojej słabej woli i bezmyślności. Po prostu jestem pare dni przed @ i wtedy zawsze apetyt jest nie taki jaki powinien, ale naprawdę się nie usprawiedliwiam.
Tylko mocno proszę, abyście mi doradziły ile czego jeśc. Będę posłuszna i grzeczna

Może to właśnie złe proporcje sprawiają, że nie jest tak jak powinno z moim samopoczuciem. :'-(

ale nie pitolę. Przepraszam swoje ciało. Brzuch mnie boli - mam za swoje.
No i nastawiam dupsko na baty i czekam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
Nie wiem czy przyjąc taki klasyczny 30% B 40% WW 30% T, czy kombinowac inaczej

ja bym nie kombinowala
uloz miske na 1900-2000kcal na poczatek, ew. jesli Ci za duzo bialka wyjdzie odejmij na rzecz ww


a na opanowanie ciagot do cukru najlepsze dobrej jakosci ww w miaro rowno rozlozone w ciagu dnia, nie szukaj substytutow, zacznij odwyk przejdzie z czasem

sprawdzone, dziala

powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 638
Dziękuję gruszeczko :)
No a ja te węgle to jem jak popadnie. Na śniadanie nic, na kolacje tez nic. Głównie mam je z obiadu i owoców :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
I jeśli można zasugerować, to serio przekonaj się do tych warzyw, bo to naprawdę "przytyka", nie będziesz głodna chodzić. To nie musi być przecież zawsze klasyczna surówka, tylko na przykład zupa (normalna z kawałkami warzyw albo zupa-krem, tą ostatnia można rzadszą zrobić i z kubka) czy jakieś zielsko do chrupania (papryka, marchewka, kalarepa, ja ostatnio rozkładam na czynniki pierwsze kawałki kapusty białej i tak znika po listku).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 638
Staram się. Często wsuwam marchewki surowe i to rzeczywiście pomaga. Najadam się! ;) dobry pomysł z tą kapuchą! Dziękuję :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja dla 16 latki

Następny temat

Cwiczenia na rozstep miesni 2x dziennie

WHEY premium