SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stagnacja na koxie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
dorzuc wegli i ruszy

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
trening + wegle

czesto przez wiele lat trenujac wydaje nam sie ze wiemy o tym wszystko, po czym przychodzi dzien kiedy zdajemy sobie sprawe ze rzeczywiscie WSZYSTKO ale zle robilismy

na YT jest duzo filmikow instruktazowych odnosnie tego jak cwiczyc, mozna naprawde wiele zyskac poswiecajac pare godzin na takie kino :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
jak jem wiecej wegli to mnie podlewa , jem 200g platkow owsianych jablko banan witargo po treningu i jakies 150/200g ryzu czy kaszy czy makaronu , jesli jem 300g porcje miesa do tego i duzo wazyw wiecej nie jestem wstanie zmiescic wczesniej mialem wszystko pozapinane , ale nie daje rady juz tak tego trzymac , zycie praca itd . Chce teraz zrobic przerwe ok 4 tyg (zawsze bylo pol roku miedzy cyk) i zrobic redukcje , poszla by prima i wino , i zaraz po tym znowu przymasowac wtedy juz na wysokich weglach , jesli wtedy nie pojdzie , to bede mosial sie zadowolic plazowa sylwetka

jest jeszcze jedna sprawa z ktora ostatnio mam duzy problem , co weekend impreza i alkochol moze nie w ogromnych ilosciach ale pare drinkow pojdzie , kiedys potrafilem rok czasu nie wypic nawet piwa a teraz cieko mi wytrzymac , czy to tylko ja jestem taki sezonowiec czy wam tez sie zdaza

Zmieniony przez - anglia23 w dniu 2010-03-27 05:14:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
J/w weglowodany , daj np 100gr ryzu i 200gr miesa np kuraka. A sniadanie np 150gr chleba i jajecznice 1 zoltko i z 7 bialek. Mi to pomoglo.Stagnacji niema :) do tego nie raz robilem sobie tygodniowa przerwe od treningu np w srodku cyklu tez pomagalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
jak masz problem z weglami to dowal tluszczy albo kup carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
no i postaraj sie odstawic banie przynajmniej narazie zeby zobaczyc co sie bedzie dzialo, pija wszyscy a ci ktorzy nie pija teraz bo udaja jakichs sportowcow (choc silownia to zaden sport tylko dodatek do innych sportow) zaczna pic z czasem bo trzeba tez pozyc, kariere pakera kazdy kiedys skonczy predzej czy pozniej, jak sie bedziesz katowal to sie potem okaze, ze staniesz przed lustrem i sam do siebie powiesz, ze to nie byl najlepszy pomysl z odmawianiem sobie wszystkiego i jedzeniem niemal na pawia ;-/
wazne zeby z niczym nie przeginac i liznac troche wszystkiego, zabawy tez
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
zrobie tak jak mowicie , doloze weglow i zobaczymy jak to pojdzie , tylko najpierw redukcja bo i tak smalcu troche za duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
dokladnie jak irko napisal swiete slowa!!!! zabardzo chyba sie kazdy przejmuje, a jesli nie ma sie predyspozycji do startow...to serio nie ma co sie tak katowac.Ja sie katowalem przez ten rok wszystko dopinane i jak wstawilem foto dla porownania w tchp to wyszlo ze jak szedl towar to lipa.. Tez nie moge jesc duzo wegli bo mnie moment w pasie zalewa, chvj taki gen.Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
mial bym jeszcze jedno pytanko , moj znajomy ktory ma sklep z suplami , pokazywal mi jakis srodek jak on to mowil, na oczyszczenie organizmu i receptorow , czy kiedy przerwy miedzy cyklami sa krotsze niz wskazane warto cos takiego kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
tez borykam sie z tym samym problemem.teraz jestem na prop z trenem -tren zblokowal strasznie apetyt moze jakies rady jak to przeskoczyc?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

m drol + prop - rekompozycja

Następny temat

omka i winstrol

WHEY premium