SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stagnacja na długim cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2943
badania robiłem nie cały miesiąc temu na teśćia nawet na forum gdzieś wrzuciłem . A libido nie narzekam dobre chociasz lece sam teśc bez decki to lepsze no ale jak wale tescia i dece to i tak lepsze niz bez koksu zadnego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
LoveHateLife
dziki tłuste są

Zgadza się. Jak wracałem z Wrocka po walce Adamka z Kliczko to wlaśnie stuknąłem jedną taka tłustą świnię. Nieźle mi przód rozwalił
No ale już nie spamuję, wracamy do tematu.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
dołozył bym tłuszczu do pierwszych 3 posiłków po 20-30 ml oliwy z oliwek/olej lniany

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2943
60ml oliwy o kurde nie zaleje mnie po tym ? zbytnio bo narazie bo rzezbie przytyłem jakies 6-7 kg i zbytnio brzuch nie mam no jedynie wypchany ale taka ilośc zarcia daje swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Te kg o których piszesz to zapewne, wpompowany w mięśnie, glikogen więc nie ma się czego obawiać.
Jakoś musisz ruszyć, więc nie ma co się cykać.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
który to posiłek po treningowy?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2943
no po drugie racja ;) . Ale jeszcze panowie mam jeden dylemat . Co z tym antkiem dać go w połowie cyklu czy pod koniec. No bo pod koniec cyklu masowego to lipa troche , bo przejde na krótkie estry i na wino a po antku wątroba niezle dostanie a potem zaraz wino wiec nie zbyt . A również czy monstrualnie nie spadnie ta masa jak odrazu skoncze antka i ww troche zaczne ucinać ? . Lodzian po treningowy to mam serwatke a po 1 h po treningu sarnine xD i ryż , Ponieważ siłownie mam 20 km od domu wiec nie da rady wcześniej zjeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
daj koniecznie węgle po treningu,nie samo białko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2943
ok dam . A co do tego antka jak radzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
podbijesz kcal masa ruszy z antkiem bym się wstrzymał jednak

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hormony , LIBIDO , Wyniki.

Następny temat

Przygotowanie do zawodów TS

WHEY premium