SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sposoby na tanie wakacje

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1895

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1047
Witam!
chce sie wybrac z dziewczyna na wczasy z londynu. Szukam jakis pewnych stron skad mozna bylo by zamowic wycieczke. Moze macie jakies informacje. Szukam od kilku dni ale nic ciekawego nie widze. Moze ma ktos chwile i skilla takiego zeby znalezc cos ciekawego interesuje nas all, wylot tylko z londynu, data od jutra nawet ale powrot do 6.11 koniecznie. Z gory dzieki za pomoc.!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14446
Jak sie jedzie za 200 funa to sie nie oczekuje kokosow. Badzmy realistami. Hotel, jedzenie i robione drinki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1047
aa dodam, ze budzet to max 350-400f na osobe za wszystko. bo drozsze to tez znajde :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leć do Bułgarii
lot nie pamiętam z którego lotniska, ale jest z Londynu, bodajże do Sofii, z Sofii Samolot do Varny, masz fajne hotele, np Odessos (po sezonie 45 Euro za pokój 2 osobowy za dobę), jakieś 150 m od morza, ceny za żarcie i alko niższe jak w PL, chyba że szukasz drożyzny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1047
zal oferta. samolot z dnia na dzien bedzie strasznie drogi, do tego hotel i alko+ zarcie na swoj koszt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to idź sobie obejrzyj big bena, wynajmnij śpiwór od wonsatych marianów i nakup fasolki i sajdera w ASDzie, za 20-30 funtów będziesz miał tydzień wakacji
lepsza oferta?

nawet nie napisałeś czego się spodziewasz po wycieczce i gdzie chcesz jechać a od nas oczekujesz niewiadomo jakiej odpowiedzi

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2011-08-26 23:51:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1047
spodziewalem sie wlasnie tak *****owatej odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5431 Napisanych postów 15460 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388701
HAHAHAHA

dokup jakis parasol na poromocji w tzn + buy 40 beans packets and geta umbrella for free - i masz w razie deszczu, co by spiworek nie przemokl...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22506 Napisanych postów 32956 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403668
spodziewalem sie wlasnie tak *****owatej odp.

Powinieneś być zadowolony że forum sprostało twoim oczekiwaniom, ciężko trafić w niektóre gusta, ale co kto lubi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak dałem ciekawy pomysł to się gość krzywił mimo że nie napisał gdzie chce jechać to mu podałem lepszą
byłem w Bułgarii, przeloty, noclegi i w miarę fajne życie i kozstowało nas to mniej niż 1000 funtów, chyba nawet mniej niż 800.
tanie taksówki, tanie piwo, tanie żarcie, ciepła woda w morzu była już w maju

nie wiem co jest fajnego w tym all inclusive, ja wolę spróbować jedzenia z różnych restauracji, jak bym miał żreć codziennie to samo to bym zabrał ze sobą kanapki (za miche shrimps i miche małży np nad samym morzem zapłaciliśmy 7 funtów co jest ceną niską, za 3 litry piwa (fakt że to było daleko od morza) jakieś 6 funtów i to w knajpie, jak jade na wakacje to nie będę siedział w hotelowej restauracji cały czas bo mam all inclusiv i moge wychlać piwa ile dusza zapragnie tylko wyjdę pozwiedzać, poleżeć na plaży itd a zjem i wypiję po drodze
a jak ktoś chce siedzieć cały czas w hotelu w tym samym pomieszczeniu przez tydzień bo ma za darmo chlańsko i jedzenie to może równie dobrze wykorzystać pomysł ze śpiworkiem od wąsatych marianów i fasolką z asdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22506 Napisanych postów 32956 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403668
My byliśmy 2 lata temu we wrześniu w Hiszpanii w pobliżu Alicante, za przelot easyjetem z Bristolu 200f, wynajęcie samochodu na 2 tyg i mieszkania 2 bedrooms 2x200 funa, do tego żarcie w lokalnych knajpkach, browary, drinki, paliwo na zwiedzanie okolicy, w sumie zamknęliśmy się w okolicy 1000-1100f za dwa tygodnie super wakacji.
Wszystko sam bookowałem przez neta, mieszkanie przez villarentals, auto najtaniej przez easyjeta wyszło, myślę że ceny dobre biorąc pod uwagę co za to mieliśmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ale za darmo sie nachlać nie mogłeś

mi kiedyś w jakiejś agencji turystycznej odradzali brania all inclusive, właśnie z tego względu że jedzenie na mieście jest tanie - chodziło o Grecję

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2011-08-30 19:38:06
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zebranie na charity na ulicach

Następny temat

Odzywki w bagażu

WHEY premium