SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spalanie tkanki tluszczu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13
Witam,
Chciałbym spalić swoją tkankę tłuszczową, mam kilka pytań.
Waze ok.83-5kg, przy wzroście 178cm
1.Czy da się to spalić do obecnych wakacji?
2.Czy metoda przedstawiona w załączniku przeniesie widoczne korzyści?
3.Jak bardzo duży jest mój stopień otyłości?
4.Dlaczego waze tak "malo", przy moich znajomych którzy sa szczupli (nie umiesnieni), którzy ważą ok.3kg mniej, lub tyle samo przy podobnym wzroście?
Zależy mi głównie na spaleniu tych piersi...
http://iv.pl/images/86974859316197116745.jpg 





Zmieniony przez - masterdik273 w dniu 2016-06-01 22:54:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Witaj

1.Trudno powiedzieć. Do wakacji raczej nie pozbędziesz się całej zalegającej tkanki tłuszczowej, gdyż zostało tylko kilka tygodni. Do końca wakacji możesz już zrobić naprawdę dużo ze swoim ciałem. Także proponuję, byś czerpał satysfakcję z procesu odchudzania, a nie tylko efektu finalnego i nie odpuszczał.

2.Lepszym rozwiązaniem byłyby krótsze biegi-do 30-35min, aczkolwiek cześciej. Z czasem biegi interwałowe o wyższej intensywności.

3. Musiałbyś wkleić fotkę, na której widać całą sylwetkę. Ale tragedii nie ma. Myślę, że masz koło 20-25 % bf.

4. Bo na wagę składa sie szereg parametrów, takich jak grubość kości, wzrost czy poziom masy mięśniowej. Nie tylko ilośc tkanki tłuszczowej.

Ale wydaje mi się, że zapomniałeś o najważniejszej kwestii, a mianowicie odpowiednio skomponowanej diecie.

Pozdrawiam.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chciałbym przybrać na masie

Następny temat

FBW

WHEY premium