SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spalacz

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20
siema:p mam 16 lat kupilem spalacz tluszczu nie jestem gruby ale chcialbym zeby moje miesnie byly bardzej widoczne:p dlatego chce zapytac czy moze mi sie cos stac gdy zmieszam spalacz z antybiotykiem;p biore go juz 1.5 miecha sa to leki przeciw tradzikowi jednakze biore tez probiotyk czy zapewni mi on ochrone przed roznymi efektami ubocznymi? help

Nabek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20
Bodyfire a antybiotyk na tradzik to tetralysal:p z tego co wiem od dermatologa jest on calkiem silny

Nabek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
Jestes za mlody na spalacze i wiele tym nieuzyskasz. Zmien diete bo to wlasnie zla dieta jest powodem Twojej nadwagi i moze nasilac zmiany tradzikowe.

A probiotyki lykaj z co najmniej 2h odstepem od antybiotyku.

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20
aha:P ale jest tez taka sprawa za 1kg mniej i bedzie niedowaga:/
problem w tym ze wydaje mi sie ze schudlem nieco nie proporcjonalnie jestem chudy na nogach a na brzuchu i klatce juz mam tez troche cialka:P a to ma byc meska klata! xD a nie powiem ...waze 64kg i mam 181cm;/

Nabek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20
jezeli ktos by mogl mi pomoc w stosowaniu specjalnej diety zeby bylo mi widac miesnie brzucha i klata nabrala...ze tak powiem meskosci to moge rowniez wyslac zdjecie swojej sylwetki

Nabek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak będzie niedowaga to znaczy że mięśni pod tłuszczem nie masz, a co za tym idzie nie będzie co odsłaniać, zostanie z Ciebie jeszcze gorszy suchar niż teraz. Chcesz wyglądać jak anorektyk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
Jak ci grozi niedowaga to po co bierzesz spalacz. Wez to odstaw czym predzej bo sie nabawisz w tym wieku problemow. Chcesz nabrac sylwetki to sie zapisz na silownie, albo rob w domu brzuszki, pomplki i przysiady.

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20
to czemu moje cyce za miekkie:pp?? cwicze pol roku na brzuszkach abs pompki itd probowalem tez silowni ale teraz nie mam czasu na szukanie silowni ktora nie ma ograniczenia od 18 lat..:/

Nabek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20
jezeli ktos sie z was na tym zna i mial by czas moglby mi pomoc ulozyc diete i moze jakis program trenignowy? odrazu mowie ze posiadam tylko hantle i expander:/ nic wiecej;//

Nabek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na początek wystarczą hantle i expander, a dietę ułóż sam i wklej do oceny. Nikt nie będzie odwalał roboty za Ciebie, to nie caritas. Poczytaj posty podwieszone w działach "odżywianie" i "odchudzanie".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dynamize Nutron Xpand

Następny temat

Gainery odżywki białkowe

WHEY premium