SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spadki wagi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mój problem polega na tym że od jakiegoś czasu łatwo spada mi masa mięśniowa np po wypiciu nie dużej ilości alkoholu czy raz też lekko spadłem po wypaleniu marihuany , to samo z cyklami kreatynowymi co urosnę to od razu spada więc postanowiłem że nie wezmę już żadnej używki ,mimo to np wczoraj spadł 1kg i nie wiem jakim cudem dodam że nie stosuje i nigdy nie stosowałem żadnej diety bo bez niej wszystko szło do przodu bardzo dobrze do momentu jak jak wszystkie uzyskane rezultaty szły na marne ,myślę nad jakimis badaniami tylko w jakim kierunku może hormonalne proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2607
Może właśnie kluczem jest dieta. Nie masz jej, może skaczesz z kaloriami i takie są tego skutki. Poza tym 1 kg + / - to nic w tym strasznego jeszcze, takie wahania są normalne. Spróbuj zrobić sobie dietę i trzymać się jej przez miesiąc, oczywiście wg zapotrzebowania kalorycznego tak, żeby było na plus i jak po miesiącu waga spadnie to wtedy jakieś działania, lekarz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2607
Jak ogólnie się dobrze czujesz to nie masz co sobie wkręcać. A jak tak bardzo cię to męczy to idź do lekarza pierwszego kontaktu i niech za free ci da skierowanie na badania ogólne, najpierw może z krwi czyli : morfologia, ob, crp, może alat, aspat, tsh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyobraź sobie że jedząc prawie 5000tys kalorii i mając wyliczone makrosy co do grama przy wadze 80 to i tak tak spadałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
więc zrobię te badania co mi podałeś bo chyba czegoś takiego szukałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2607
W takim razie faktycznie zrób te badania co podałem. Dodatkowo weź skierowanie na RTG klatki piersiowej, EKG i USG jamy brzusznej bo to masz za friko z NFZ-u. Jak coś mi przyjdzie do głowy to jeszcze podeślę. Może to jakiś tasiemiec, kto wie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sog leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2607
Dziękować. Jak coś to podwieszaj, bo ciekaw jestem co i jak, jaka przyczyna takiej sytuacji. Powodzonka. ; )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja łydki

Następny temat

Pulsująca prawa strona tułowia

WHEY premium