SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

soperancka systema

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
http://www.smog.pl/wideo/42148/russian_systema_czyli_tak_sie_walczy_na_wschodzie/

bylo? :>
bo nie jestem pewien :D
ogolnie kolejny przyklad genialnej systemu :P
troche mnie martwia komenatrze ludzi zyjacych w niewiedzy... :O
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
to ja tak z ciakawosci zapytam
Skoro Ryabko jako pierwszy zaczął używac tej nazwy,to po co podpinać się pod coś co już może nieco i znane ale ma złą sławę?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Było.Ten "instruktor"to mój ulubieniec.Wszystko mu wychodzi....na nieoporującym przeciwniku

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Hurrraaaa, Michaś Ryabko!!! Muszę się kiedyś wybrać na jakieś seminarium z systemy - chciałbym zobaczyć te cuda na żywo...jeszcze się okaże, że to nie ściema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hoo strach się bać ,jeżeli takie triki uskutecznia ktoś kto wygląda jak pierwsza lepsza wańka z ruskiego bazaru ....to od dzisiaj boję się krasnoarmiejców

Zmieniony przez - arczi88 w dniu 2011-01-31 17:48:40

Zmieniony przez - arczi88 w dniu 2011-01-31 17:48:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
Kto wie czy ten koleś jeszcze żyje, może ktoś już go sprawdził

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ale muza za to fajna

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
wiem ze ten periwszy byl bo juz go nie raz widywalem ale jeog koelgow nie :P

co nie zmienia faktu ze weldug mnie nalezy o tkiach rzeczach moiw aby mozlwie jak najwieksza libcze ciemniakow oswiecic... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
http://www.smog.pl/wideo/42127/sztuka_samoobrony_poznaj_mistrza/

moze i ine systema ale klimat podbny :P
urzekla mnie akcja 1:04 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 116
Panowie,
od lat śledzę ględzenie na temat systemy,wśród "mistrzów teorii", tymczasem w polsce regularnie odbywają się seminaria z instruktorami z Rosjji, Ukrainy, Czech, Słowacji, Serbii itd. działają też nieprzerwanie dwie sekcje w Krakowie i Katowicach, zamiast bajać wystarczy wejść na matę... w sekcji Krakowskiej są ludzie z Krawki, BJJ, jest i TKD z drugim danem, wszyscy traktują systemę jako sensowne uzupełnienie i dobry trening, nikt też nie uprawia czarnej magii. Ostatnio robiliśmy w Orlovej trening strzelecki i zaręczam że nik nie sterował kulami siłą woli...

- trochę pokory

http://www.legion-silesia.org/
ciężka robota i solidne podstawy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 116
z góry przepraszam za "Polsce" z małej litery

http://www.legion-silesia.org/
ciężka robota i solidne podstawy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No dobrze, tylko czemu jako czołowy i najbardziej chyba znany przedstawiciel Systemy to pan Ryabko, który czary uprawia na tych swoich filmikach? Może panowie od Systemy powinni bardziej zabrać o wizerunek?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muza do treningu SW

Następny temat

Ochraniacz na zeby

WHEY premium