SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rosyjska systema

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
Mam pytanie , gdzie można się nauczyć na terenie woj. łódzkiego Rosyjskiej systemy ? Czy to odpowiednia , dobra sztuka walki ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 116
było nas kilku{nastu) nagrałem sporo materiału po obróbce wrzucę na Facebooka i YouTube i puszczę tu linki do tygodnia

http://www.legion-silesia.org/
ciężka robota i solidne podstawy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Sistiemę cięzko nazwac sztuką walki, jest to raczej koncepcja ruchu ćwiczen oddechowych i metodyki treningowej niż zbiór technik.

No i od czego maja Ci służyć nabyte umiejetności? Do pracy, samoobrony, chcesz relaksu, rekreacji czy sportu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Przerost formy nad treścią według mnie jest w Sistiemie.Jeżeli ma to w założeniu służyć nauce samoobrony,to zdecydowanie nie polecam,zaś jeśli ma to być forma relaksu,medytacji w ruchu ocierajacej się o symulację walki,to jako taką można polecić.

Ponoć Sistiema jest różna,ale taka wykonaniu pana Vasilieva,to bardziej śmieszy,niż zaciekawia...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Koorwa, Słaby56 coś się tak uczepił tej systemy Vasilieva? (ja tam wolę Miszę Ryabko) Tylko mi nie mów, że byś nie chciał umieć bezkontaktowo pokonać kilku przeciwników jednocześnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Tak, niby Kiaimaster pokazał dużo, ale:



Zobaczcie co powiedział o jednym "z nich" sam Gene LeBell. Hmm...

Zmieniony przez - Puar w dniu 2010-12-03 14:46:23

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Ło kurva, to żeś mnie zabił ćwieka, herr Puar...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ktoś tam napisał, że Gene wypowiada te słowa z sarkazmem.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
No pewnie,że Gene LeBell miał niezłą polewkę patrząc na to co Starov wyprawiaSłowa Gene'a odbieram jako czystą szyderę

Tłusty Kocie widzę,że w wielu aspektach dotyczących sztuk-systemów walki dogadujemy się,lub mamy podobne zdanie

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2010-12-03 16:10:20

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
No to kamień spadł mi z serca...ale Vadim chyba uwierzył w "rekomendację" LeBella
Słaby56 to po prostu kwestia trzeźwego spojrzenia na realną skuteczność systemów combat (a zwłaszcza kompetencje) instruktorów)...ale niestety wiele osób łapie się na ten cały marketingowy lep - najczęściej tacy, którzy nic wcześniej nie trenowali. a później pier**lą na wszelakich forach, że potrafią sie obronić przed nożem/karabinem/nalotem ufo/deszczem meteorytów...

Zmieniony przez - tlusty_kot w dniu 2010-12-03 16:22:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Sistema to jest chyba jedyny mocno bawiący mnie styl, zwłaszcza zawarta w nim mistrzowska precyzja uderzania, lepsza niż bokserska.

np. tu w 2:17



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Śmieszy mnie wiele rzeczy na filmiku,ale najbardziej uciekanie przed byciem zbutowanym.Jakby gość dostał raz porządnego buta w łeb,to by mu się odechciało wyczyniania cyrków.Polecam też obronę przed low kickiem wszystkim fanom Muay Thay i MMA (1.00 minuta filmiku)Duuuuużo można by pisać o ichnich technikach.Nawet gość porządnie na koniec filmiku nie umie robić pompek na kościach.Wedug mnie żenua

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek treningowy - Domyos vs Daniken

Następny temat

Od czego zacząc?

WHEY premium