SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

solarium+betakaroten

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Witam wszystkich.
Chcial bym na lamach forum pochwalic sie moim najnowszym odkryciem:D
Jako ze juz jakis miesiac po wakacjach moja skóra stawala sie coraz bielsza postanowilem cos z tym zrobic:)
Nie za bardzo chcialem isc na solarium bo jestem konserwatysta:)
Zakupilem sobie w aptece beta karoten.Jadlem go przez jakies 2-3 miesiace. Skora stala sie wyraznie kolorowsza ale to nie bylo jeszcze to.
W tym tygodniu wybralem sie 2 x na solke zeby jeszcze troche to poprawic przed Sylwestrem. Bylem pierwszy raz 5 min i wczoraj 7 min.
Efekty sa naprawde piorunujace:) A opalenizna napewno 100 x zdrowsza niz od samego solarium. Bardzo polecam!

>>> Maszeruj albo giń <<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ja kupilem opakowanie 100 tabletek firmy Chance - u mnie kosztuja 15,15. Normalnie bralem po 1 z samego rana.Ale zauwazylem ze jak bralem przez pewien okres druga przed spaniem to sie poprawilo.
Po tej solce juz mi troche zaczela sie pogarszac opalenizna takze przypuszczam ze dla utrzymania efektu trzeba by isc chociaz z 5 razy.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
tez sobie kupie, w sumie mialem zamiar bo chodze od niedawna na solarke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19686
odkryles ameryke

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ojej wiem ze nie odkrylem ameryki:] To topic do osob ktore siedza godzinami w solarium a nie wiedza ze efekty mozna uzyskac w duzo zdrowszy i tanszy sposob:)

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3374
A ile to kosztuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Sa rozne firmy wiec ceny sa rozne. Od 10 zl w góre.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
a jaki jest najlepszy betakaroten?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2494
Z marchwi

"Nie wrzucaj wszystkiego do jednego worka, nie udźwigniesz!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
No tak i niech zgadne jesz dziennie kilogram zeby dostarczyc tyle co z 1 tabletki:]?
1

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7834
z tym beta karotenem to fajna sprawa. ja mam jasną cere i nigdy niemogłem się dobrze opalić (co najwyrzej oparzyć). sam kupiłem sobie 2 paczki solarinu max i po dwóch tygodniach zażywania poszedłem do solarium. Efekt jest niesamowity i jeszcze długo sie utrzymuje (niezbladłem hehe). Wcześniej myślałem że to tylko reklama i dużo to nieda a tu taki prezencik przed sylwestem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2494
Nie, nie jem marchwi, ale pytanie było o najlepszy beta karoten, więc udzieliłem odpowiedzi. Wiadomo, łatwiej wziąć tabletkę, która dostarczy ci dużo więcej beta karotenu, ale warzywo jest o wiele zdrowsze.

"Nie wrzucaj wszystkiego do jednego worka, nie udźwigniesz!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strupek

Następny temat

żylaki i siłownia

WHEY premium