SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepszy beta karoten na rynku ??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 693
Ostatnio kupilem sobie beta karoten firmy EKO 100 tabletek okolo 15 zlotych ale nie jestem zbyt zadowolony z niego zawiera tylko 2 mg beta karotenu. Czy znacie jakis najlepszy beta karoten ?? tak zeby mi sie skóra fajnie sciemnila ))
1

Na ulicach niech panuje trwoga , walczymy by wytepic wroga !! SLASK WISELKA LECHIA GDANSK !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336119
β-Karoten jest organicznym związkiem chemicznym - prowitaminą witaminy A.
Odpowiedzialny jest za neutralizacje rodników w organizmie, chroni organizm przed drobnoustrojami, korzystnie wpływa na funkcjonowanie systemu immunologicznego oraz wzroku, jak również wykazuje działanie antyoksydacyjne. Wpływa na obniżenie poziomu cholesterolu, przez co odgrywa istotną rolę w profilaktyce przeciwmiażdżycowej.


Naturalnie występuje w warzywach i owocach o pomarańczowej, czerwonej i zielonej barwie, m.in. w:
- marchwi (najbogatsze źródło beta-karotenu),
- batatach,
- brokułach,
- dyni,
- burakach ćwikłowych,
- pomidorach,
- szpinaku,
- jarmużu,
- kapuście włoskiej,
- czerwonej papryce,
- morelach,
- melonach.

W przypadku ciężkiej niewydolności nerek i wątroby należy nie powinno się stosować dodatkowej suplementacji beta-karotenem.

Wskazaniem do zwiększenia podaży beta-karotenu są:
- zaburzenia widzenia po zmroku,
- choroby skóry (osutki i pokrzywki świetlne, bielactwo, fotodermatozy),
- przygotowanie skóry do opalania.

Jak każdy suplement, tak samo beta-karoten, może prowadzić do występowania działań niepożądanych ze strony przewodu pokarmowego - biegunki, ból brzucha, mdłości.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
w tabsach jest najlepszy solarin extra 1 tabs ma 10mg a 60 tabsów kosztuje 45zł ok. jednak lepiej naturalnie spozywac w postaci soczkow z marchwi bo wchłania sie nie porównywalnie lepiej.
1

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
zeby skóra zciemniała to solarium a nie bkaroten
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
mialem to samo pisac ze najlepszy beta karoten to solarium hehe a beta karoten po solarium moze ci ladnie potrzymac opalenizne aby nie zeszla pijac soczki ktore zawieraja duzo beta karotenu na kazdym pisze ile ma a nawet sa specjalne gdzie tylko jest beta karoten a na takie tabletki to szkoda kasy bo za 45zł mam karnet na solarium i wychodze ciemny niz po tabletkach

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 693
a co uzywaliscie czegos takiego jak COFFE SUN EXPRESS ??? bo waham sie czy zakupic do solarium taki kremik (przyspieszacz) pisze ze opaleznizna mocna od pierwszej wizyty :) tylko chcialem sie poradzic bo nie chce kasy w bloto wrzucac chyba ze znacie jakies inne przyspieszzacze tylko chce od pierwszejwizyty efekt :D :)
3

Na ulicach niech panuje trwoga , walczymy by wytepic wroga !! SLASK WISELKA LECHIA GDANSK !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
beta-karoten jak już pisałem,który sam w sobie nie ma właściwośći"opalających" nie będziesz miał po tym opalonej skóry co najwyżej odcień "żółtawy" musisz to połączyć z solarium i witamin kóre korzystystnie wpływają na kondycje skóry a polecam "Solarin" chodź drogi to dobry pozdro---->

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 693
a wcinajac marchewki nie osiagne tego samego co przez uzywanie solari-u ?:> a moze polaczenie 2 marchewki dziennie + solarin ???:>:> próbowaliscie tego ???:>:> i plus to solarium dwa razy w tygodniu :D :)
1

Na ulicach niech panuje trwoga , walczymy by wytepic wroga !! SLASK WISELKA LECHIA GDANSK !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
nadmiar beta-karotenu jest szkodliwy...
1

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 693
Tzn co lepiej ??? 2 marchewki dziennie czy solarin ???? od czego bede mial lepsza opaleznizne ?? i ladniejsza ?? a jakie moge byc skutki uboczne ????????:>
1

Na ulicach niech panuje trwoga , walczymy by wytepic wroga !! SLASK WISELKA LECHIA GDANSK !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7263
polecam beta karoten firmy hasco lek wrocław

Skład
Beta Karoten 7 mg
Witamina E 25 mg

Opakowanie
90 kapsułek

Wczesniej uzywalem bio karotenu(sklad 6mg karotenu, 10 mg wit.E cena 20 zł)uzywam tego paniewaz zawiera więcej karotenu jest tanszy i wydajniejszy, starcza na 3 misiesiace a kosztuje ok.20zł wyprubujcie go http://www.hasco-lek.pl/produkt.php?mid=&id=21&PHPSESSID=9ad9dda4013c68dd58d58894dbf4babf 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 693
i co bede sciemnieje mi skóra potem ??? bo juz sam nie wiem raymond mówi ze tylko solarin jest najlepszy zeby sciemnic sobie skóre i jest dobry do solarium ... a teraz to juz sie pogubilem .... co wkoncu brac zeby mi sie skóra sciemnila i zebym mial mocno opalona (po solarium i naturalnym sloncu )

mam nadzieje ze wkoncu mi ktos doradzi :)

Na ulicach niech panuje trwoga , walczymy by wytepic wroga !! SLASK WISELKA LECHIA GDANSK !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakola... :(

Następny temat

Obojczyk -Help

WHEY premium