SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

slonecznik jako zrodlo tluszczy?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Z tym ostatnim stwierdzeniem w pewnym zakresie się zgadzam, ale nie do końca. Dużo jest produktów w kwasem linolowym, ale GLA jest bardzo słabo rozpowszechniony. Dlatego akurat suplementy z GLA są warte polecenia. Olimp robi taki jeden suplement, ale nie pamiętam nazwy.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78
Dzięki Sław . Miałem też na myśli zboże XXI wieku, amarantus, który coraz częściej gości na stołach, a sportowcy , oczywiście Ci w pełni uświadomieni wybiorą go i nawet przepłaca chociażby na znakomity profil aminokwasowy no i kwas GLA . Jednak masz racje, ale nie wiem o jakim produkcie myślisz ...

Zwracam honor i unosze ręce, zawsze tak robie .

Zmieniony przez - HeteroBolic w dniu 2013-10-29 19:52:12

Wszystkie niezdrowe soki - płynące z waszej strony do mnie - absorbuje do mojej krwi . Krytycy moi , dziękuje za to, że jednak okazujecie się flakami wołowymi .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Powiem Biniowi, to wrzuci ten produkt.

A amarantus jest OK. Jako jeden z nielicznych pokarmów zawiera dużo skwalenu, podnoszącego poziom testosteronu.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Gold-Vit A + E z wiesiołkiem i biotyną



http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=29&id=396 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Nazwa trochę myli, ale to ten!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78
Sławek o skwalen zapytam może kiedy indziej na Twojej stronie, aha dzięki za info odnośnie produktu .

Wszystkie niezdrowe soki - płynące z waszej strony do mnie - absorbuje do mojej krwi . Krytycy moi , dziękuje za to, że jednak okazujecie się flakami wołowymi .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
OK! O skwalenie możemy pogadać u mnie.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Usunięty przez NUTRIFARM za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82
...
Napisał(a)
Usunięty przez NUTRIFARM za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Beta alanina i Kreatyna

Następny temat

OLIMP na ARNOLD CLASSIC EUROPE Madryt 2013

WHEY premium