SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skąd kupujecie odżywki??

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14793

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3021
witam!
mam pytanie - skąd kupujecie odzywki??
Z tego co widze na ebayu to ceny są kosmiczne.
Chyba zamowie sobie z 20 kg towaru z pl , bedzie i tak o wielle taniej niz tutaj.
Zapodajcie jakieś opinie!
p.s. urzęduje w okolicach Birmingham
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 383
Witam!
Potrzebuje pomocy od kogos kto kupowal suple w
www.discount-supplements.co.uk chodzi o rejestracje w tym sklepie,mianowicie: Daje Register wybieram panstwo GREECE(tu mieszkam) i mam problem z dwoma polami address1 i address2 jak wiadomo kazdy adres wyglada tak,Miasto/dzielnica/ulica i jej numer. no i tu wlasnie nie wiem gdzie co podac co w addres1 a co w addres2 czy wypelnic oba czy jedno.Niech mi odpowie osoba ,ktora sie tam logowala i zamawiala suple jak to ma wygladac bo przypadkowe osoby odpowiadaly mi tak roznie ze juz sam nie wiem co i jak ma tam byc.
Pozdrawiam i licze na wasza pomoc.

Zmieniony przez - geotrack w dniu 2008-03-12 21:40:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
Wcale nie jest tak drogo wystarczy troche poszukac. Nie mowie o sieciach sklepow GNC gdzie ceny i obsluga sa z kosmosu. Zlota karta rowniez gowno tam daje. Podobnie w Holland&Barret. Mieszkam blisko Londynu a suple zamawiam glownie z netu zawsze mam na drugi dzien. Nie wiem czy na forum mozna podawac linki do takich stron :
Cheap Uk Supplements
Monstersupplements
Bulkopowders (dobry towar za smieszna kase)

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
Discount-Supplements



Zmieniony przez - slawle w dniu 2007-02-25 21:55:22

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3123
zna ktos jakies sklepy internetowe w UK ..??

DefinicjaSiłaWytrzymałość

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Wystarczy wpisać w Google to, co kolega podał wyżej... np. http://www.cheapuksupplements.co.uk/ 

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10875
Polecam:
1. DiscountSupplements. Kupowalem od nich wiele razy. Darmowa przesylka bez wzgledu na wartosc zakupionego towaru!!!
MOZE SKLEP SFD ROWNIEZ WPROWADZI TAKA ZASADE?
2. Cheapuksupplemets. Rowniez ok.
3. WheyProtein. Firma sprzedaje suple oznaczone wlasna marka (wheyprotein).Wybor supli zaskaujaco duzy. Ceny bardzo niskie jak na uk. Co do towaru to wlasnie testuje zkupiona od nich kreatyne w proszku(na razie wiem tyle,ze smak jest tragiczny nawet jesli biore ja z sokiem).
Niestety za przesylke od tej firmy trzeba placic dodatkowo.(za 3kg zaplacilem ok 3.5 funta). Czas dostawy to ok tydzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
mam tu goscia w iralndii co ciągnie Treca z polski.w sumie wszystko co chcesz.cena taka sama jak w polsce,wiec generalnie policz sobie zł x euro i np.fat burner bedzie za 20eur czy jakos tak(nie wiem bo nie bralem)
ziomek ma jakies tanie uslugi kurierskie wiec nie bedzie drogie zeby do anglii z wysyłką.jak cos piszta to dam wam numera.pozdro

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8412
Holland&Barret ma teraz dobra promocje na omega-3 i vitaminy. Wlasnie kupilem omega-3 250kaps(1000mg jedna) za 4funty

Mądry człowiek powinien wiedzieć,że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się,jak sam może leczyć swoje choroby

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Ile DHA/EPA w kapsie? Bo jeśli ok. ~100mg to b.mało... Już lepiej wtedy opłaca się kupić tran Seven Seas.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
Jak z cenami supli za granicami polski ?? podajcie jakies przykłady ? :) czy jest w ogóle porównanie

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
u mnie cena jest 2X czasmi 2.5 raza taka;];] wiec ogolnie bardzo drogi stuff

pozdro/

pozytywny jak HIV

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dublin

Następny temat

Z jakich okolic jestescie

WHEY premium