SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siatkówka-trening

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2270
Mam zamiar się wziąć się za siebie i chciałbym poćwiczyć trochę na "siłowni"... Miałem już dawno, dawno ćwiczyć, ale gdy ma się takich "kolegów" to nic się nie zrobi... Teraz chcę się trochę na poważnie zabrać za siatkówkę... Chciałbym połączyć plażówkę z siłownią... Chcę rozbudować górne partie, bo dolne na piachu jakoś się wyrobi... Najbardziej chodzi mi o zbicie... Czy mógłby mnie ktoś naprowadzić odnośnie treningu.... Do dyspozycji będę miał dwie hantelki... Załatwię jeszcze sobie ławkę i sztangę... Był jakiś temat o treningu, ale chciałbym, aby ktoś mnie naprowadził... Ćwiczyć plecy(16 lat)?? A i jakie proporcje treningu?? Chodzi mi o serie powtórzeń...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Jeśli chcesz plaże to nogi reż troche poćwicz... hantlami ćwicz trica na szybkość i seryjki 20-18-16-14. Ja taak ćwwiczyłem tylko że gumą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2270
ale chodzi mi o to, że za młody jestem...... łydki się porobi, ale gorzej z udami.... kolan nie chcę sobie zniszczyć....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 666
moim zdaniem najlepszym sposobem co chodzi o zbicie to odbijanie pilki o sciane jakbys scinal w ziemie w pelnym zamachu nie tylko machac reka tylko pelny zamach do tylu przechylenie i puzniej mocne zbicie w ziemie nie zapominajac o miesniach brzucha i bez wyskoku,
codzienie sprinty liczmy zrob 5x100m(pelna szybkosc) na poczatek i jeszcze do tego podciaganie na drazku podchwytem i nachwytem a jezeli juz chcesz na silke chodzic na sile to nie zapomnij o codziennych sprintach zeby nie stracic dynamiki bo chyba nie chcesz zbijac jak kobieta

daj sobie spokój z jakimiś hantelkami dla mnie to jest bezsensu do siatkowki nie trzeba brac na klate 120 kg lepiej byc szybszym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2270
ale ja nie chcę brać na klatę 120.... szybki jestem, znaczy się jak gram w siatkówkę... lubię szybkie piłki....... muszę trochę nad zbiciem popracować i nogami.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 666
no to pisalem codzienne sprinty i drazek za mlody jestes na sztange zeby zwiekszyc sile nog :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2270
ale ja nie chcę zwiększyć siłę nóg na siłowni..... chcę popracować nad klatką(teraz robię pompki, ale mizernie), tricepsem, bicepsem i barkami..... plecy zostawię albo będę trochę dla rozruchu ćwiczyć..... nóg na siłowni ćwiczyć nie będę(chyba, że wspięcia na palcach)... myślę, że na piachu się wyćwiczą..... do tego powinien dojść rower, bieganie i jakieś duperele....

więc, jak pomoże mi ktoś w ułożeniu tego planu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
jaki koles
to chcesz cwiczyc w koncu czy nie?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2270
nie rozumiesz mnie chyba... napisałem wyraźnie, że nie chcę ćwiczyć nóg na siłowni.... chcę jedynie górne partie..... czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
Witam, mam 17 lat i 185 cm i okolo 70 kg.Od kilku lat gram w siatowke,chcialbym sie dowaiedziec czy z takimi warunkami moge jeszcze polepszyc moj wyskok,teraz moj zasieg w ataku to 312 cm,a i bloku 290-290.

mat32

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
polepszyć zawsze można zwłaszcza w tak młodym wieku

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szukam odpowiedniego dla mnie rodzaju roweru.

Następny temat

WARSAW EAGLES- drużyna futbolu amerykańskiego!!

WHEY premium