SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siła

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
Spoko tylko nie zapomnij o innych partiach a zwlaszcza o nogach kiedys je docenisz jak beda odstawac od reszty. I pamietaj o diecie bo po ostrym treningu musza sie miesnie zregenerowac dobrze.

No pain - No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
Akurat to wymyslilem ten plan na poczekaniu chcial kolega miec plan na sile dalem mu go wiadomo obciazenia sam sobie juz dobierze. Porobi go troche to sie dowie czy zaciezki czy nie wystarczy jeden trening i juz bedzie wiedzial.

No pain - No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
ja tylko chcialem sie dowiedziec. a nie odrazu sapiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
ok. kupilem power mass co o tym myslicie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
Gainera nigdy dos pod warunkiem ze dieta juz masz przynajmniej podstawy. To wtedy gainer przyda sie po treningu szczegolnie.

No pain - No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
ja tylko chcialem sie dowiedziec. a nie odrazu sapiesz motomaniak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4517
ok. kupilem power mass co o tym myslicie??

dobry wybór, kup do tego testosterol z megabola i masz cykl jak ta lala





Jak człowiek wygra to dopiero ma coś z życia, naprawdę czuje jak wariuje w żyłach krew
moje foty 12.2006 http://www.sfd.pl/temat317825

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po pierwsze to tak jak ci radzono poczytaj duzo artykulow bo takie problemy juz byly analizowane na tym forum

po drugie to przy twoj trening jest treningiem kulturystycznym - zreszta jak ci juz koledzy wyzej napisali w planie sa bledy. przy planach kulturystycznych sila jest dosc wolno rozbudowywana.

po trzecie jestes za mlody na trening typowo silowy, raczej najpierw podnioslbym wydolnosc organizmu i gibkosc

po czwarte zrob sobie dobra diete, ale nie bierz supli nie sa ci na razie na pewno potrzebne, a jak w tym wieku zaczniesz brac to pocztakowo bedziesz mial szybkie przyrosty masy i sily ale potem wszystko gwaltownie stanie i chcac robic postep bedziesz jadl ich jeszcze wiecej i tak w kolko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
Imrahil zauwaz ze on kupil gainera a nie ma w tym nic zlego o ile ma diete i bedzie ja uzpelnial gainerem a nie bedzie budowal diety na gainerze.

No pain - No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4517
autorowi radze przeczytac ten artykul:
https://www.sfd.pl/Zwolnij!_Szkoda_życia_%-_Czyli_trochę_filozofii_dla_młodych.-t359221.html 

Jak człowiek wygra to dopiero ma coś z życia, naprawdę czuje jak wariuje w żyłach krew
moje foty 12.2006 http://www.sfd.pl/temat317825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Eksperymenty treningowe - dlaczego warto

Następny temat

Trening Klatki na siłe

WHEY premium