SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siła

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
Robienie masy przy rzezbieniu to pikus. Trzymanie diety to katorga, przynajmniej dlamnie. Ale efekty motywuja mnie z dnia na dzien. A co do rzezby kolesia ze zdjec to mi sie zdaje ze samo ECAClen czegos takiego niezdziala, ale moze sie myle.

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
Ostatnio zaczęło mnie to ciekawić (rzeźba) bo sam jestem znając siebie skłonny do posiadania zawsze jakiegoś tłuszczyku. Brzucha juz nie mam bo go wyautowałem ladnie ale jest on po prostu płaski, co z tego ze strzelam te serie na brzuch i strzelam jak i tak ten tłuszczyk zakodowany w moim DNA nie chce sobie iść

Zastanawiam się właśnie dlatego nad sposobem metoda i działaniem tych diet na rzeźbę, co one tak naprawdę wnoszą. Na pewno będe kiedyś zarzucał w końcu rzeźbę chociaż non stop mam wrażenie ze przydałoby się być jeszcze ciut szerszym w barach bo ładnie wtedy koszulka leży - przecież cały rok nie chodzę goły i klaty nie prezentuje w takiej postaci

Moja genetyka to masówa w przeciwieństwie do tych co już standardowo są wyrzeźbieni i maja trudności z nabraniem masy, ale jak już nabiorą to są standardowo zrzeźbieni

Ciekawe jakto by było być w takiego skórze

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
paciorek_s od 3 tygodni robię rzeźbę, jak widać w moim profilu nie jestem Mega wielki ale prawdę mówiąc 100 razy bardziej wolę być mniejszy i elegancko wyrzeźbiony niż taka zatłuszczona szafa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
jak przebiega twoje 'robienie' rzeźby ? co sie na to składa ?

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
Zmiana treningu, tzn już nie staram się wyciskać niewiadomo ile tylko skupiam się raczej na lżejszym ciężarze i 2-wu krotnie większej ilości powtórzeń.
Z dietą zawsze miałem problemy, niestety nie mam za dużego wpływu na skład posiłków więc po prostu jem częściej i znacznie mniej, wiem które rzeczy mają dużo węgli, które mniej i staram się tych pierwszych unikać. Dobra dieta byłaby nalepsza, lecz jak już wspomniałem nie mam za dużego wpływu na nią i ćwiczę raczej amatorsko.
Aeroby!! Biegam codziennie naczczo (czasem jak mam dniówkę to żeby biec naczczo jem tylko jabłko przez całą szychtę :DDD - smieszne ale prawdziwe). Taki trening u mnie trwa około 45-60 minut
To już raczej wszystko z mojej strony, nie będę wymieniał jeszcze kilku supli w które się zaopatruję bo to kwestia gustu
Wiem, że moj schemat rzeźbienia nie jest za***isty ale daję radę !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
efekciorsy są ?

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
hehe gdyby nie było to pewnie bym tego nie robił
Najbardziej na brzuchu mi zależy bo z nim miałem największy problem zawsze, no cóz kratka już prawie wyjrzała na światło dzienne, jeszcze tylko taka niewielka oponka i można umieścić swoje foto w albumie rodzinnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
tylko koniecznie coolio foty sprzed i po !!!

+ jak do tego doszedłeś (clen/eca/therma/T3/)

koniecznie !!!! bo będe miał kogo nasladować

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
qcze ciężko będzie cyfrówkę wytrzasnąć ale postaram się jak jestem na masie to fotki Ci nie pokażę bo już od jakiegoś czasu rzeźbę robie (choć tłuszcz jeszcze jest ), postaram się na dniach trzasnąć foto. A przede wszystkim stary nie jestem aż tak wielki, jako że siłka to raczej zabicie czasu niż kulturystyka, zresztą coś tam w profilu wydziabałem

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
mi najbardziej chodzi o różnicę bo aktualnie patrząc na siebie nie wierzę, żeby mnie coś ruszyło (dieta+aeroby)

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL....!!!!! POMOCY

Następny temat

Uriel Grubasem! %-)

WHEY premium