SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sens lekkiego koksowania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 1782 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11356
"Jesli nie jestes kulturysta a trenujesz dla sylwetki to po Ci sterydy? "

bo szybciej lepiej fajniej?

poco Ci np alkohol i sport ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9484
"Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem"można być nawet połowę życia ON ale z głową i pełnym portfelem i własną wolą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha jak przeczytalem niektore posty w tym temacie myslalem, ze mnie z butow wyrwie;
najbardziej ubawilo mnie jak jeden typ napisal ze bierze koksy po to aby nie bylo mu wstyd wyjsc na plaze;
dobry tez motyw z chlopem ktory bierze koksy zeby walic laski a nie reke przed kompem
prawda jest taka, ze czesc z koksiazy to mlodzi niedowartosciowani ludzie, ktorzy mysla, ze jak beda duzi to beda niewiadomo kim, beda wzbudzac respekt, wszystkie laski beda ich itd
tacy ludzie nigdy sie niedowartosciuja w ten sposob
wniosek: niektorzy powinni zmienic forum na zal.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 1782 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11356
Ty zmien forum na czytaniezezrozumieniem.pl :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1205
Trzeba jednak oddac mu racje, ze jesli ktos bierze sterydy po to by "poruchac laski" to musi ta osoba miec potezne kompleksy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11801
Ja z kolei uważam że jak ktoś bierze koks po ty móc się pokazać jest ok. Jeśli ktoś całe życie był chudy i źle się z tym czuł, chce lepiej wyglądać, przytyć by móc się bez kompleksów i zażenowania rozebrać na plaży, na basenie czy przed dziewczyną w łóżku to nic złego w tym nie widzę.
Trzeba jednak pamietać że kiedyś to ciało zniknie i kompleksy mogą wrócić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126170
Mam 38 lat, ćwiczę na siłowni jakieś 16 regularnie i jak widzę wielu spośród moich rówieśników to się cieszę, że uprawiam ten sport (i nie tylko ten). Trochę się wspomagam w swoim treningu i nie uważam żeby mi to w czymkolwiek przeszkadzało. Mam piękną żonę, dwie córeczki i na pewno więcej zyskałem ćwicząc niż straciłem (jeśli w ogóle cokolwiek straciłem). Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 277 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14384
Może nie powinienem się wypowiadać w tym dziale bo z dopingiem jak dotąd nie miałem żadnej styczności, jednak uważam że właśnie pozbycie się kompleksów poprzez siłownie to dobre rozwiązanie bo każdy ma kompleksy i to bardzo dobrze jak się z nimi walczy. Pozbywamy się ich w głównej mierze dla samych siebie żeby czuć się dobrze w swoim ciele, a po nie kąt i na pokaz ( skoro coś nam przeszkadza to staramy się z tym walczyć, inni też to zauważają i między innymi robimy to na pokaz przed innymi ale w główej mierze dla samych siebie ). Jeśli ćwiczymy regularnie, wkładając w to SERDUCHO to doping nie jest niczym złym moim zdaniem, oczywiście jeśli robimy to z ,, głową " i w granicach rozsądku, nie narażając zbytnio zdrowia, gdyż wszystko jest dla ludzi a w nadmiernych ilościach możemy sobie witaminą C zaszkodzić.
Pozdro.

Patrz komu ufasz ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1205
Doping nie jest dla duzych, chudych, malych, wiotkich, ciezkich, do***anych, doping jest dla ludzi traktujacych ten sport powaznie i majacych sportowe podejscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
Trzeba jednak oddac mu racje, ze jesli ktos bierze sterydy po to by "poruchac laski" to musi ta osoba miec potezne kompleksy.

i tak nie jest najgorzej. gorzej byloby, jakby ktos bral zeby poruchac chlopakow

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omnadren + Clomid

Następny temat

Jaka igła? (enan w udo)

WHEY premium