SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sens lekkiego koksowania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ma sens jak sie nauczysz wreszcie cos z tego wyciagac, a nie tylko spuchnac, a po odstawieniu pyk, "wody odeszly" i dalej prowadzisz wesole zycie suchego wiora.

ten sport jest wymagajacy - nie w kategoriach wspomagania farmakologicznego, ale poswiecenia i ustawicznego cisnienia na bycie lepszym. jak tego nie masz, to szkoda twojego czasu na koks - zostan przy rekreacyjnym treningu i kreatynie.
jesli to masz, to najpierw sie naucz trenowac i jesc, a potem pomysl o rozszerzeniu swoich mozliwosci farmakologia.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1017
A ja jestem za lekkim koksowaniem,zjadłem w zyciu jedynie 50 tab metki rok temu,utrzymałem to na suplach i teraz dopiero planuje drugi lajtowy cykl na propie.I nie mam zamiaru nigdu walić kilkumiesiecznych bomb,1-2 cykle w roku mi starcza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
^ tjaa... też tak mówiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29247
gibon tak pisze bo już wymienkł.każdy kto na poważnie myśli na budowie mięśni jest kulturystą 24 na dobe,nie ważne czy amator czy zawodowiec,stale tylko patrzysz na siebie i chcesz być większy,. kosujesz i z.ap.i.e.r.d.a.la.sz i jesteś dumny. ale gdy wymiękasz to piszesz i opowiadasz bzdury że to bezsensu było a w podświadomości żałujesz że straciłeś co miałeś i marzysz o powrocie do formy,a pisanie że było bezsensowne koksowanie to wmawianie sobie bo sie źle z tym czujesz że p/i/z/d/a jesteś i wymiękasz

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
Popatrzeć można na to też w ten sposób.Wiek,sytuacja życiowa,zdrowie itp. powodują że robisz coś co ci sprawia przyjemność lub nie możesz na to sobie pozwolić.Masz 20 lat-zabawa,25 nudzi cię to zaczynasz np. siłownie na poważnie łącznie z saa.Myślisz że to już na zawsze a jednak masz 35 lat i bardziej w rodzinę cię ciągnie.Każda rzecz robiona w danym okresie dająca zadowolenie jest ok i nie ma co się licytować.Chcesz robisz,przestaje cie kręcić robisz co innego lub leżysz bykiem.Najważniejsze to być sobą.Zmieniać się na lepsze lub gorsze.Nieważne.Ważne że tobie pasuje i już.

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
"Wiesz jak założysz rodzinę i kładziesz hajs na dzieciaki to też nie masz nic z tego, prawda?"


masz dzieci ?
to najglupsze zdanie jakie slyszalem od dluzszego czasu.

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44135
alimenciki pewnie płaci

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1205
Tak czy siak fakt jest faktem, ze samo zastanawianie sie nad sensem tego co robimy jest pozytywnym objawem. Sa ludzie, ktorzy poswiecali zycie towarzyskie, nauke i cale dnie spedzali osiagajac arcymistrzowski poziom w szachach, quake3, czy ukladaniu domina. Nie macie pojecia jak dziwne obsesje potrafia miec ludzie i tutaj nie jestesmy wyjatkiem. Pytanie o sens pozostaje to samo, a odpowiedz tak naprawde nie istnieje, gdyz najpierw trzeba sobie zadac pytanie - czym dla nas jest w ogole sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 364
przyczaja Ty się najpierw trochę zastanów zanim coś napiszesz. Chcesz się tym zająć na poważnie czy być tak zwanym sezonowcem? Bo jeśli to drugie, to nigdy na żadnej siłowni nie zdobędziesz szacunku. Zresztą pytanie było na tyle niepoważne, że zastanawiam się czy nie zapomniałeś użyć mózgu zadając je.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1419
trzeba odpowiedzieć sobie gdzie kończy się słowo sport skoro sport to zdrowie a my większość życia na dopingu.Kulturystykę traktowałem poważnie i traktuje do tej pory ale nie zawsze jestem szczęśliwy że podjąłem tak ważna decyzje jaką jest zawodowe uprawianie kulturystyki wyglądam lepiej niż inni lepiej niż ci co wyglądają dobrze Gdybym miał opcje urodzić się na nowo myślę że nie podjął bym się tego wyzwania ze względu na wydane pieniądze na ten sport i brak rozrywki przez kilka lat teraz się tego nauczyłem i bawię się i to nie przy małych ilościach alkoholu ale kto wie czy nie skończę za jakiś czas tak jak mój dobry znajomy w podwieszonych.Niestety ale większość życia jestem na dopingu i myślę że kolejnych lat czy na czy bez i tak już nie dożyje.Zrobił się z tego c***owy temat Co do tematu (sensu lekkiego koksowania) myślę że lekkie jest do czasu i albo robi sie cykl mostek cykl mostek i tak non stop albo cykl i co 3tyg wali sie np 1amp omki na utrzymanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omnadren + Clomid

Następny temat

Jaka igła? (enan w udo)

WHEY premium