SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

senność - hormony ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
Aloha

od kilkunastu lat mam problemy z sennoscia - przysypiam za kolkiem, w pracy gdziekolwiek. Mam tylko pare minut "ostrzezenia" i odciecie. Oczywiscie moge z tym walczyc, ale marne efekty, a tak 5-10minut przekimki i znowu funkcjonuje.
Funkcjonowanei tez nei jest najlepsze bo ciagle generalnie jestem nieco zmulony.
Kiedyś tego wogole nei mialem. Początek tego zjawiska mniej wiecej zbiegł sie w czasie z początkiem treningów, diety, efedryny i kofeiny w sporych ilosciach.
Czestym zjawiskiem jest tez ponadnormalny wzwod kiedy bierze mnie sennosc i probuje z nia walczyc - drag stoi jak po gramie viagry

Spotkało kogoś z Was coś podobnego, czy szukać w innym miejscu ? Hormony tarczycy mam OK. Zjawisko wystepuje niezaleznie od por roku i od tego cyz jestem ON/OFF z jakimkolwiek srodkiem.

Dodatkowo nie sprawia mi problemu spanie po efedrynie czy kofeinie nawet w sporych dawkach.

Any idea ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 421 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57247
Ja bym dla pewnosci cukier zbadal

arr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
A jeśli zmieniam deity dość znacznie - czasem duzo cukru, czasem bardzo malo, a czasem ketoza przez dluzszy cza si nie odbiaj sie to na sennosci ?

To raczej nie powinien byc cukier ?

BTW: też Was ciagle wylogowuje z forum ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O i to jest ciekawy temat,jak dostaniesz odp to mi powiesz po cichu co się dowiedziales,bo tu jest rzecz o którą ja pytałem,a ode mnie chcieli pińć złotych za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
przy podaży wysokiej cukrów to po jakimś czasie "zjazd" to nornalna sprawa
idąc dalej zrób badania ( włacznie z podejrzeniem cukrzycy)

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
co konkretnie poza cukrem sprawdzic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
posprawdzaj ciśnienie czy nie masz skoków
morfologia
ob.
zrób hormony test,prl,progesteron,kortyzol ,e2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
Dzieki, sorki ze pytam byc moze o banaly, ale ze wzgledu na brak powodow i nikle zaufanie do lekarzy zadko odwiedzam sluzbe zdrowia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Glukometr sobie załatw od lekarza, i paski i rób pomiar cukru nadczo i 1h po po posiłku.

Oczywiście przyczyn może być dużo więcej jak choroby nerek czy niedoczynność tarczycy, choroby wątroby, depresja, wbij też w google ,,narkopleksja , porównaj objawy.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
narkolepsja raczej nie, sprawdzalem juz wielokrotnie, najgorzej, ze ciezko znalezdzlekarza, ktory by sie tego podjal...


Zmieniony przez - 60thplace w dniu 2015-11-07 15:37:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 472 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2564
Może depresja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Teść enan 300 1-12 jak odblokować ?

Następny temat

Cykl prop i Enantan a potomek

WHEY premium