SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

samopoczucie po scanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19014
witam Panowie.
od wczoraj jestem na cyklu:
- scan 5 mg, 1-4 20 mg
- enan iran 250/1ml, 1-9 e5d
- liv 52 1 tab do 1 tab scana
- capivit A+E 1 tab
- gold omega 3 1 tab
- multivilamina vigor 1 tab
- cynk 15 mg 1 tab
- aspargin 2 tab
- mg + b6 2 tab
- PVL mutant mass 1 porcja
- BSN true mass 1 porcja
i mam do Was pytanie czy to jest normalne ze czuje sie po tych srodkach (scan i enan) bardzo ospały i nie mam na nic ochoty mozna powiedziec ze uszło ze mnie powietrze, czy to jest takie przejściowe odczucie ponieważ jest to moj pierwszy kontakt ze sterydami i organizm musi sie troszkę do nich przyzwyczaić? i jeszcze chciałem abyście ocenili ten cykl i doradzili mi jak uważacie jakieś nieprawidłowości w nim.
Bardzo prosze o uwagi i podpowiedzi odnosnie mojego tematu.
Pozdrawiam .

1.WIEK: 31
2.WAGA: 92
3.WZROST: 188
4.WYMIARY:
BICEPS: 43
KLATA:
UDO:
TALIA: 91
5.STAZ NA SILOWNI: 5 lat
6.DIETA mozna powiedziec ze jest
BIALKO:
WEGLOWDANY:
TLUSZCZ:
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8.TRENING: 4 razy w tygodniu
9.CEL CYKLU:
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): Mezomorfik
13.STAN ZDROWIA:
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata : 130
martwy ciag :
przysiad :


Zmieniony przez - parodia1 w dniu 2008-04-29 15:29:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9286
1 dzien to za malo by cos powiedziec...

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 320 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25609
Po scanie mozesz czuc zamulenie i ospałosc , ale napewno nie po jednym dniu , ogólnie cykl niezły chociaz dałbym troche bardziej lajtowo jak na pierwszy raz , z drugiej zaś strony nie jestes juz pierwszej młodosci i zeby dobrze poczuc musisz wziąć odrobine więcej niż małolat. Podsumowując , dobry cykl na masę , napewno dobrze podrośniesz , pamietaj o dobrym odbloku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20370
sory za spam
ale z ciekawosci zapytam jaki odblok po tym planujesz?
dzis tez zaczelem identyczny cykl

dzikuje za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2096 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39137
Też po scanie czułem straszną zamułe

Żyj tak, jakby każdy dzień miał być ostatnim dniem twojego życia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Po jednym dniu to nic się nie da określić.
Obserwuj organizm.
Na mecie powinieneś mieć dobre samopoczucie, jest to związane z wydzielaniem dopaminy (hormon szczęścia) a to wyzwala właśnie methandienon.
Zakładając oczywiście że ten scan faktycznie ma substancję aktywną, co wcale takim pewnikiem nie jest.
Na początek proponuje taki test, lekko zwliż palec i pocieraj o etykiete, jeśli się łatwo rozmaże to mniej fajnie a jeśli farba nie będzie chciała zejść lub będzie schodziła trudniej to zasadniczo powinien byś relaks.
To taki mały test który da większą jasność ale generalnie to i tak wróżenie z fusów.
Po pierwsze obserwuj organizm.
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
wkrec sobie ze super pompa super sila i ze wogole jestes the best i niebedzie zadnego zamułu

puszczaj sobie na treningu super muze

Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2008-04-29 18:35:07

Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2008-04-29 18:35:53

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19014
Andrew 3 zrobiłem tak jak sugerowałeś , zwilzyłem palca i pocierałem o etykietkę i farba zaczeła sie rozmazywać jak naprawdę mocno przycisnąłem palca, scan powinien być pewny wielu moich kolegów ma ten sam towar z tego samego zródła i go zachwalają.
po cyklu mam następujące środki:
- dwa tygodnie po ostatnim enanie clomid 1 tab na noc ( dwa listki)
- MZB olimp 2 tab na noc
- nox pump dorian Yates 20 saszetek
- mono power sports
- i gainery jak podczas cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2192
Po takich dawkach nie powinno Cie nic zmulac. Ja sie czuje odwrotnie. Mam checi na wszystko. Na ruch i na jedzenie
Wkrecasz sobie na pewno bo po pierwszym dniu nie sposob cos wnioskowac. Poczekaj tydzien i wtedy zobaczysz jak na Ciebie dziala

Cała Polska w Cieniu Śląska

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19014
Gładi całkiem mozliwe ze cos sobie ubzdurałem i wkręcam sie niepotrzebnie, mam nadzieję ze jutro samopoczucie bedzie lepsze , codziennie bede obserwował reakcje mojego organizmu.
i jeszcze zauwazyłem czego nigdy nie miałem ze zaczełem sie podczas treningu strasznie pocić i przy ostatnich powtorzeniach robie sie niesamowicie czerwony na twarzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2192
Nie Gładi tylko Gladi To na pewno jest wkret. Bierzesz pierwszy raz i sie stresujesz. Po tygodniu zobaczysz efekty. Pompe na treningu. Apetyt powinien byc tak po 3,4 dniach. Jesli oczywiscie skan bedzie klepal

Cała Polska w Cieniu Śląska

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mozna redukcje przy Winie i Dece

Następny temat

jak wziąć (susta+deca+ odblok)

WHEY premium