SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzucenie palenia a testosteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 165 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2336
Witam, na wstępie chciałbym prosić administratora o nie blokowanie mnie gdyż nie wiem gdzie mógłbym umieścić ten post. Jestem obecnie po redukcji był mostek teraz zwiększam powoli przed masówka testosteron enanthate, obecnie 350mg week, Jak już wspomniałem zbliżam się do masówki gdzie wejdzie jeszcze deka. Jestem osobą palącą i chce zakupić tabletki TABEX i nie wiem czy skład chemiczny tych tabletek mógłby w jakimś stopniu hamować działanie teścia czy deki czy też źle wpłynąć na mój organizm np, czy z któryś z substancji ze składu mógłby powodować nagły skok wagi czy też nie potrzebne ciągnięcie wody. O to skład:

substancja czynna: cytyzyna 1,5 mg
substancja pomocnicze: laktoza, celuloza mikrokrystaliczna, talk, stearynian magnezu do 100 mg.
Skład otoczki: hypromeloza, laktoza jednowodna, tytanu dwutlenek, polietylenoglikol 3000, tracetyna, tlenek żelaza żółty, tlenek żelaza czerwony, tlenek żelaza czarny.



Zmieniony przez - koksu89 w dniu 2015-10-16 04:47:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22078
rkarpinski
miczelx

Palace kobiety wywoluja u mnie odruch wymiotny.


Dokładnie. Idę o zakład, że odczucia przy całowaniu takiej kobiety są identyczne jak przy lizaniu popielniczki.
Moja żona paliła przed ciążą i jak wróci do tego to wywalę z chaty chyba.



Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2015-10-16 13:56:01


Żona też mi mòwi że jak wròcę do nałogu to mnie z domu wyrzuci, odczucia negatywne są takie same niezależnie od płci.
Każdy fajek to wyrzut dopaminy, ciężko się przestawić bez tego.
Wiem że jak zapalę jednego to znowu będę palił na potęgę.
Imprezy trzeba przeżyć bez, niestety boli widok palących.
Nałogowcem jest się już do końca, ci ktòrzy nie uzależnili mòzgu od tego dogadzacza maja szczescie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Tabex to jedne z niewielu tbl które ludzie chwalą sobie. Dorzuć do tego chęć odstawienia i efekt powinien być. Jesteś na towarze, nie ma obaw o to. Znam wielu co brało to i inne zarówno na towarze jak i bez, nikt na nic nie narzekał.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22078
Ja 2 lata temu rzucałem na tabexie. Tabex fajnie działa jako przedtreningòwka - odczuwalne pobudzenie. Na cyklu jestem 3 lata. Fajna sprawa z tym lekiem - fajki zaczną ci śmierdzieć a dym stanie się ochydny. Ja celowo paliłem na tym leku żeby w głowie zostało że fajki są ble. Schodziłem z 2 paczek dziennie i sie udało. Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Zyban (bupropion) jest niezrownany na te straszliwa chorobe,
Nie da sie palic biorac ten srodek


Zmieniony przez - miczelx w dniu 2015-10-16 09:58:13

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Inhalowanie się dymem tytoniowym i wpędzanie się w do grobu i to za własne ciężko zarobione pieniądze uważam, za jedną z największych głupot na tym świecie. Każdy palacz umiera z tego powodu na chorobę, na którą palenie wpływa nawet to 100%.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ja rowniez, nigdy nie palilem, poza jakimis szczeniackimi probami na fajkach "don pedro" za garazami

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Każdy za dzieciaka z ziomalami chował się po krzakach przyćmokać szluga

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Don Pedro - smak dzieciństwa

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22078
krzykacz
Inhalowanie się dymem tytoniowym i wpędzanie się w do grobu i to za własne ciężko zarobione pieniądze uważam, za jedną z największych głupot na tym świecie. Każdy palacz umiera z tego powodu na chorobę, na którą palenie wpływa nawet to 100%.


O tym palacze raczej wiedzą z tym że wyjście z zaawansowanego nałogu nie jest proste. Ja pròbowałem rzucić kilka razy, gdyby nie tabax nie dałbym rady - na nim też nie da się palić. Brak fajek u mnie powodował drżenie rąk, agresję, brak możliwości skupienia, myśli w głowie podpowiadały tylko jedno - zapal. Nawet przy zawzięciu przegrywałem z głową po jakimś czasie.
Przy dwòch paczkach dziennie jesteś niewolnikiem tego nałogu, każde pròby odstawienia szybko kończa sie uciazliwymi skutkami ubocznymi
Rozumiem wszystkich przegrywających z nałogiem - mi się wkoñcu udało i uważam to zdarzenie za osiągnięcie roku 2013. Został mi tylko jeden nałòg sterydy(:ale jestem zbyt stary żeby z tym wygrać (:




Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-10-16 12:58:24

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-10-16 13:01:32

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-10-16 13:03:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Raczej nie. Gdyby była taka świadomość to nie byłoby tylu palaczy, proste. Natura ludzka jest taka, że człowiek odpycha od siebie myśl, że może zachorować/umrzeć w wyniku palenia a żyje pewnością, że jego to jednak nie dotknie nie spotka, a już na pewno odstawi jak będzie potrzeba.

Otóż źle myśli i efekty są takie jakie są.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Zle mysli badz brak mysli wogole, brak wyobrazni
Jedynym tlumaczeniem choc nie usprawiedliwieniem jest to, ze w pewnym momecie palenie bylo w modzie, bylo trendy, palily laski, palili kozacy na miescie, palili mlodzi ktorzy chcieli wygladac/czuc sie jak dorosli. Ci, ktorzy wtedy sie w nalog wpakowali maja problem.
Ci co zaczynaja palic teraz to gorzej niz zle...
Palace kobiety wywoluja u mnie odruch wymiotny.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop+npp+metka

Następny temat

Coś nowego susta plus

WHEY premium