SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzeźba

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 157
Cześć , zależy mi na rzeźbie , prosze o szybkie odpisywanie i podawanie linków . mój sprzęt to : hantle 2x 2,5 kg ;/ nie mam dostepu do silownii . mam 14 lat 173 cm wzrostu ważę 57 kg . Chce w okolo 3tygodnie - miesiac wyrzezbic ''kaloryfer na brzuchu oraz klatkę oraz ramiona . Sorry ze tak nie skladnie pisze ale sie spieszę . Czy moge biegac i cwiczyc rzeźbę ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 401
z takim wyposażeniem to niestety nic nie zrobisz a poza tym to sorry bardzo ale Ty nie masz czego rzeźbić najpierw nabierz masy a potem pomyśl o rzeźbie z tymże to i tak za jakiś czas bo na razie to jeszcze chyba troche wczesnie jak na siłownie w Twoim wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Tez chcialnym w 3 tygodnie wyrzezbic klate brzuch ramiona uda plecy i cala reszte. Ale niestety sie nie da ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
weź się za trening za 2 lata.
dbaj o zdrowie i ciało.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 157
No to dbam o cialo i o zdrowie gram w klubie w pilke nozna . Ok , macie racje co nagle to po diable . Moge prosic o jakis trening czy linki do jakiegos treningu ?? Fajnie by bylo PS. Nie chce wygladac jak Pudzian czy jakis inny Strongman .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Ja nie mam pomyslu na plan tylko z dwoma hantelkami po 2,5kg..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapisz się może na boks to sylwetka Ci się poprawi.
z takim sprzętem nic raczej nie da się zrobić.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 157
Zastanawiałem się nad boksem ale u mnie nie ma nigdzie klubu ;/ Najbliższy jest w Rzeszowie a ja mam szkolę noi gram w piłkę nożną ;/ kiedyś chodziłem na karate . A jakiś plan na brzuch ?? Najbardziej bym chciał brzuch poprawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem że teraz jesteś w wieku w którym chcesz pokazać dziewczyną i kolegą że masz kaloryfer. graj dalej w klubie, tak jak napisałem zapisz się na jakieś SW to Ci pomoże.
śmiesznie wygląda kaloryfer przy płaskiej klacie itp.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1461
Zajrzyj do przyklejonego tematu z treningiem dla początkujących w tym dziale. Tam masz podane jak ćwiczyć na początek oraz czym możesz zastąpić hantle. Jak na razie sam jadę tym planem
A to, że nic nie da się "na szybkiego" tutaj wyćwiczyć już zostało powiedziane Jak chcesz efekty to po prostu weź to na poważnie i podejdź sensownie.

Zmieniony przez - Kuna71 w dniu 2009-12-15 23:50:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 157
Dzieki wszystkim za pomoc , Piter przedewszystkim dla siebie chce trenowac itp. w 10 % moze reszta .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 810 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4742
Tozzi skad jesteś ?

Padlem, nikt mi nie podał reki.... Sam wstane... Silniejszy



Dzienik treningowy:

http://www.sfd.pl/Dziennik_treningowy_<Bos06>-t493510-s40.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW + A6w,ABS II ?(15lat)

Następny temat

Worek

WHEY premium