SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ryż durum

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
I w tym rzecz,ze jest to MAKARON,a "ryzyk" to pewnie dlatego,ze jest w ksztalcie ryzu.Szkoda tylko,ze wlasnie ceny nie znalazlam.
Przy okazji zobaczykam teraz,ze nawet sa makarony "gwiazdki" z durum,a ja nigdy w normalnym sklepie nie widzialam.Zawsze zupka mleczna smakowala mi z tymi gwiazdkami niz z innym makaronem.

Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-06-25 16:33:43
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54037
to jest makaron w formie ryzu jem go codziennie bo mi za***scie smakuje i latwo wchodzi a cena u mnie to co kolo 4zl za pake
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Drogo, ale czasami dla urozmaicenia bedzie ok.

Hihihehe z maki durum sa rozne ksztaly, spagetti, gwiazki, nawet muszelki

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam makaron durum Primo Gusta z firmy Melissa. Jest dość brązowy i ma 8 g błonnika. W smaku nawet lepszy niż Lubella PZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Jadałem ten ryz, Domer polecam w smaku rewelacja

Zmieniony przez - MaxWhite w dniu 2008-06-25 19:02:18

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5091
witam
ojciec mi kupił 20 paczek po 500g czyli 10kg:D ale nie znam ceny po zjedzeniu moge powiedziec ze jest to makaron w ksztacie ryżu i cóż jest za***** w smaku polecam gorąco lepsze od zwyklego ryzu i makaronu i zrobony z durum czyli dobry:) tylko jestem ciekaw jaki ma IG wie ktoś moze?? a o cene moze sie spytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5091
dawać sogi za nowy wynalazek;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5091
apropo:d gotuje się tylko 5min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Pewnie ig ma taki jak inne makarony i nadaje sie jako dobre zrodlo weglowodanow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny

Następny temat

Moja dieta do poprawki

WHEY premium