SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozpiska na mase

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Proszę o pomoc w ułożeniu planu treningowego. ćwiczę od około roku, w tym czasie udało mi się przybrać na masie( i mięśniach :) ) około 12 kg. Mam 20 lat, 193cm wzrostu, ważę 93kg. Trzymam dietę. Chciałbym aby ktoś z większym stażem i doświadczeniem podał mi jakiś plan na masę w treningu dzielonym. do tej pory ćwiczylem wszystkie partie na każdym treningu, ale chciałbym spróbować splitu, żeby zobaczeć czy są większe efekty. Stosowałem i stosuję suplementację. Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za wszelką pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
niepowinienes ćwiczyć wszystkich parti mięśni na jednym treningu i zrób sobie rozpiske planu treningowego np.poniedziałek -klatka+biceps itd.

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczytaj o treningu typu SPLIT - https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW_TRENING-t401012.html

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2011-02-12 23:55:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawał ucha

Następny temat

spiochy w oczach u labradora

WHEY premium