SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozpiska do oceny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 603
ma ktoś jeszcze jakieś wskazówki odnośnie rozpisu cyklu? proszę o jakies propozycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
napisales 1-16 bold i 8-16 propa ,propa przestanie dzialec po 3 dniach a bold po 21 czyli bedziesz przez 18 dni bez tescia ,temu ci tak rozpisalem bo to najlepsza opcja , i tak bold bedzie sie krecil do 19 tyg wiec i tak odblok bedziesz robil po 19 tyg .,wiec bij i rosnij

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
Według ulotki to i 6 tygodni boldenon siedzi w organizmie,metabolity do 18 miesięcy,
Ja osobiście to po boldzie jeszcze 6 tygodni na npp i omie poleciałem,dla świetego spokoju.
Nie wiadomo,czy i w jakim stopniu ten aktywny boldenon będzie miał wpływ na wydzielanie lh/fsh.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
Jak schodzić z towaru,to tak by całkowicie się wyzerować.
A szkoda kończyć na samym boldzie.Najlepiej dodać troche nanrolonu.Rozrzedza krew i dobrze wypełnia mięso po boldzie.

Nie ma co marnować takiego potencjału.
Środki nie są toksyczne te pare tygodni,nie zaszkodzi.

Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2012-01-05 17:03:36

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
tez jestem za tym zeby ciagnac troche dluzej tescia zawsze ,no ale dawka bolda nie duza a i ciekawe czy tam bold jest bo ktos pisal ze robil badania bolda pmp i tam bolda nie ma

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
A tak faktycznie pmp.
na to trzeba brać poprawkę.
masz racje snara

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 603
ok tweraz kumam oo co chodzi co do bolda to mi dil mowił ze ok ale sie okarze zamowiłem sobie jeszcze jeden flakon boldda wiec dawka bedzie cos ponad 600 a mam pytanie czy mogł bym pocignać dłużej propa bo z susta czy oma mnie zalewa a zalezy mi na dobrej jakościowo masie. co myślice nad tym zeby tym propem pociagnac do konca czy dto za długo będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 603
co wy na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 603
1-16 bold 600 na tydzień
1-8 susta 500 tyg
9-19 prop 400 tyg chyba ze trzeba bedzie wiekszyc dawke
jak myślicie realny ten cykl czy lepiej nie kąbinować i wiećes susty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
mozesz i tak dac

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gule pod sutkami

Następny temat

odblok-pare cykli

WHEY premium