SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozkmina (masa czy rzezba)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 964
chodze na silownie z typem ktory twierdz ze moj plan ( cyklicznosc gr 2) jest na rzezbe bo jest duzo powtorzen. on robi max 8 powtorzen z duzym ciezarem. dla niego to jego trening jest na mase. patrzac na niego to chlopaczyna jest masywny. i niewiem co teraz myslec. wytlumaczy mi ktos?? jak dla mnie to jego trening jest na sile. czy podczas treningow na sile mozna zrobic duza mase??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no pewnie siła = masa !! ale szczeze niezawsze!! sa wyjatki poprostu ty sam musisz zobaczyc cco ci idzie na mase najlepiej kazdy człowiek i kulturysta musi miec sfoj trenning....i wtedy przynosi to efekty!! powiec cos wiecej mi o sobie ile wazysz ile masz zwzrostu ile wyciskasz na klate i tym podobne a moze cos wiecej ci powiem!! :D:D powodzenia !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Zdaje się, że o Cyklicznośc powienjieneś pytać autora, czyli mnie

Zapraszam do tematów o Twojej grupie/

Poza tym śmieszy mnie konsultowanie Cykliczności z pakernianymi guru...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 964
nie twierdze ze cyklicznosc jest zla, mi sie podoba poza jednym dniem biceps i grzbiet, jak zrobie martwy ciag to potem nie moge wystac ze sztanga robiac bicepsy. powiedz mi cos wiecej o treningu na sile, czy w tym treningu przchodzi masa i sila zarazem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Sprecyzuj o co Ci konkretnie idzie.

nie lubię tak skakać po tematach.

Daj znać czego potrzebujesz?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 964
chodzi mi konkretnie co daje trening na sile. czy jest to odpowiednik treningu na mase z tym ze rosnie tez sila?? czy na jednego moze dzialac lepiej trening na sile lub mase?? cwicze 6 miesiecy, niezaszkodzi jezeli 2 tygodnie odejde od cyklicznosci i sprobuje treningu na sile?? co o tym sadzisz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
2 tygodnie siły???

Bez jaj - co chcesz osiągnąćc w takim czasie?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jeśłi masz za sobą tylko pół roku treningu to NIE JESTEŚ gotów ani NIE JEST CI POTRZEBNY cykl typowo siłowy.

Siła rosnąć będzie wraz ze wzrostem poziomu wytrenowania oraz budową masy mięsniowej.



Skup się lepiej na podstawach i diecie.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 964
zauwazyc roznice miedzy tym a tym jak dziala na moj organizm. jezeli mozesz doradz cos...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 964
zrobie jak mowisz :) dzieki za rade i powodzenia w nowej pracy ;) narka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dysproporcja

Następny temat

Masa i siła ,do specjalistów działu

WHEY premium