SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rezonans magnetyczny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
pytam w o to w dziale doping,ponieważ w tym dziale siedzą najbardziej doświadczeni w kwestii kulturystyki

mam bardzo dziwną budowe.coś między mezo,endo,ekto.jako że nie mam ostatnio czasu i miejsca w głowie na spędzanie godzin na czytanie o bb godzinami,poprosiłem specjaliste o pomoc w doborze ćwiczeń i diety.zalecił mi zrobienie rezonansu magnetycznego w celu zbadania włókien(których jest więcej ).
mam opcje zrobić to badanie na koszt państwa prawdopodobnie.
robił to kiedyś ktoś??to może mieć jakieś sajdy jak rendgen??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3125
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
ale w podobnym celu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3125
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35280
takie badanie nie ma sensu w twoim przypadku, bo typ budowy najlepiej okreslic za pomocą przyzadow antropologicznych
a wlokna mniej wiecej są podobne u wszystkich ludzi , są przedaly:
% włókien wolno kurczących sie
obszerny boczny 23%-43 %
trójgłowy raminia 28%-48%
prosty uda 27%-47%
ramienno promieniowy 33%-53%
piersiowy większy 33%-53%
dwugłowy ramienia 44%-64%
brzuchaty łydki 48-68
krawiecki 70-90%
najszczerszy grzbietu 54%-74%
obszerny przyśrodkowy 46-66%
naramiennny 69-89 %
dwugłowy uda 63%-83%
piszczelowy przedni 64%-84%
płaszczkowaty 76%-96%
oczywiscie reszta to szybko kurczące sie, roznica i przedzialy to róznice osobnicze, tobie nie jest potrzebne raczej
po co ci wiedziec czy w płaszczkowatym masz 80% wolno kurczliwych?? jest przedzial w nim sie zawierasz, po co badania?
dobor treningu wykonuje sie pod konkretne,miesnie,partie
rozne nalezy roznie cwiczyc

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
to może mieć jakieś sajdy jak rendgen??

https://www.sfd.pl/Tomografia-t322002.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
poprostu poprosiłem o pomoc kolesia(teraz będzie robił doktorat na awf,specjalność bb i coś tam)w dobraniu trningu.powiedział że takim najbardziej profesjonalnym rozwiązaniem było by zrobienie rezonansu i potem dobraniu pod tym kątem trningu.chodzi o stosunek a włókien(nie wiem konkretnie jakich,mówił coś o włuknach czerwonych).
tak sie słada że mam znajomego radiologa,więc miał bym to badanie w cenie dobrej flachy,więc chyba skorzystam.tylko nie wiem czy to badanie ma jakieś sajdy jak np rendgen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
ok dzięki krzykacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35280
stosunek jest taki jak ci napisalem-mozesz dowiedziec sie gdzie jestes w przedziale roznicy,konkretnej grupy
specjalizacje robil z kulturystyki i jest poprostu instruktorem
na dobrych kursach,speckach jest mowa rodzaju wlokien i dostosowaniu do nich treninigu
te wiedza po tych przeswietleniach nie przyniesie ci wymiernych efektow, wolalbym flaszke

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3215
No to nieźle pojechałeś, jakie sajdy? po zwykłym Rentgenie nie ma żadnych sajdów (no chyba że codziennie sie prześwietlasz). Generalnie reazonans elektromagnetyczny niewiele ma wspólnego z rentgenem i zazwyczaj kosztuje całkiem grubą kase, no chyba że masz skierowanie to jest za darmo ale czeka się stosunkowo długo bo przynajmniej miesiąc jak nie dwa czy trzy. Jak jesteś taki strachliwy to odrazu cie ostrzegam że prawdopodobnie przed badaniem wbiją ci wenflon w żyłe i podadają wywoływacz czy jakoś tak nie pamiętam jak określa się ten środek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3174
rezonans prywatnie kosztuje 600zł załatwiaja to w chwile, na kase chorych kazali mi czekać 4miechy:]

niedąż do tego co wydaje Ci się możliwe, daż do tego co wydaje Ci się nie osiągalne

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy Cykl

Następny temat

Co na 3 cykl ??

WHEY premium