SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

retencja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
witam zakupiłem kreatyne firmy met-rx Performance Creatine,sprowadziłem ją ze stanów jest to wersja ta 2kg,chciałem się zapytać jakie macie o niej zdanie? może ktoś ją stosował i ma jakieś opinie o niej? Drugie moje pytanie to czy ta kreatyna Ciągnie wode?(tkz zalewa)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
co do zalewania woda, zalezy to od twojego organizmu.
moze, a nie musi.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
pewnie kupa cukru w środku co?

to może podlać

i to nie wodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14043
jak zaleje to powinienes bys zadowolony bo taka jej rola czyt, mono Chyba ze nie masz takiej tendencji.. IMO zastasuj wieksze ilosci cynku nie opuchniesz na ryju ;)

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
rolą monohydratu jest zalewanie?

zatrzymanie wody w tk podskórnej, z zwiekszenie objetosci miesni (poprzez zwiekszenie zasobów glikogenu miesniowego, które moze miec miejsce przy wszystkich preparatach kreatynowych) - to dwa rozne światy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14043
jak dla mnie prosciej zalanie

Zmieniony przez - streku w dniu 2009-09-21 16:04:05

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
na szczęscie coraz mniej ludzi tak uważa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zestaw

Następny temat

czy można dołożyc

WHEY premium