SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

relacja z cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1669
dzieki panowie, jesli chodzi o kalorie, e-lite masz racje, ale starałem sie zeby bylo ich duzo, np do gainera zawsze dodawalem jajko, banan, miód. czytalem ze kolesie potrafią podciagnąć w ten sposob shake'a do 3000cal.
nastepny cykl na zime. ale na zupełnie innych srodkach.
pzdr.

----[on]----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Sport Test i Flex, sie czytac nauczcie nooby:P
"W sumie fotka nie pasuje do tego posta bo jej autor mial za soba jedynie cykle z kreatyny:) Poza tym byla robiona po pierwszj kontuzji kregoslupa, co wiazalo sie z przejsciem na redukcje i rezygnacja na dluzszy czas z takich cwiczen jak MC (co widac doskonale po prostownikach, a raczej ich braku:P) czy wyciskanie sztangi na barki:( "

Nie pomne juz nawet o okresie, z jakiego ta fotka pochodzi. A oprocz tego, ze nie bralem wowczas sterydow, to.... cwiczylem na sile

A Magic Carpet faktycznie zawalista gierka;P Juz na Pentium 75 smigala az milo... i te wielkie czerwie!!!!! Masakra!!:P

Aha, od wlochali sie odczepcie, hehe:p Taka genetyka, a nie jestem gejusiem, zeby sie golic czy tam depilowac:P:P:P:P

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11777
aczkolwiek zbuduj podstawy postaraj się dojść przynajmniej do 85 kg dobrej masy na sucho, bo 80 kg na koksie i przy tych wynikach siłowych to szału nie ma, odpowiednio dużo jedzenia, dobry trening i z głową dobrana suplementacja na razie wystarczy, mam 104 kg bez SAA(jeszcze) i nie wiem czy to jest odpowiednia baza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
Dobry wygląd,to kiedy zaczales jest tylko i wylacznie Twoja sprawą,wazne abys robił z głową wszystko. a propo... "czytalem ze kolesie potrafią podciagnąć w ten sposob shake'a do 3000cal. " Znajdz mi jak podciagnac geinera do 3000kcal ja z zarcia i geinerow nie moge wepchac w sibie tyle pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1120 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8565
2000kcal to raczej zaden problem, podwarunkiem ze potraktujesz to jako normalny posilek.
Gainer : Serious Mass, w porcji 1200kcal o ile dobrze pamietam, tyle ze trzeba to mieszac z duza iloscia cieczy, bo sie papka robi

Let them hate... so long as they FEAR !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7773
szkoda, że z takiej bazy. Efekty przyzwoite bylebyś dalej ćwiczył bo dobrą budowę masz

panowie przyjmując że 1 gram węgli to ok 4 kcal musimy w tym gainerze mieć jakieś 750 g węglowodanów. Nie wiem skąd takie pomysły na szejka więcej z kupalem poleci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1120 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8565
Przeciez w takim shake'u sa jeszcze tluszcze ktore sa troszke bardziej kaloryczne niz ww

Let them hate... so long as they FEAR !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
dobrze przeprowadzony cyklik , widać ładne efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1669
do wark: skad wzialem te dane o mega shekach?
oto link: http://www.paker.prv.pl/. poszukaj.
a dodajac banan, jajko i miód, nie robi sie papka, w smaku jest nawet lepszy niz bez niczego. Musze tak kombinowac, bo niezwykle cieżko jest mi przybrac na masie.
pzdr.

----[on]----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
To chyba ja jestem jakis niedouczony,albo sie nie rozumiemy chłopaki,na swoim geinerze Vitalmaxa mam napisane ze w 100 gramach mamy 360 kcal wiec skąd az taka rozbieznosc?jak z porcjii 100gram/360kcal podciągacie go az do 3000kcal? Albo ja czegos nie kleje albo nie wiem.pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol Czy Moge go brac ??

Następny temat

Pierwszy cykl ..POMOZCIE

WHEY premium