SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rekonstrukcja ACL --> hgh + saa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Powitać chłopy,
Ostatnio zaczął mnie nurtować temat wspomagania regeneracji pooperacyjnej gh. Otóż w niedługim czasie (zima) przejdę operację rekonstrukcji więzadeł krzyżowych ACL. Co za tym idzie, wszystko co zdobyłem ostatnimi czasy pójdzie w łeb, ze względu na brak możliwości treningu przez ok 8-10 tygodni (o treningu nóg mogę zapomnieć na jakieś 20tyg).

DO rzeczy, jak się wykaraskam tak, że będę mógł trenować będę chciał odbudować formę. Myślę, że samo saa że nie jest dobrym pomysłem (nie piszę o npp i dece ze względu na gino progeseteronowe), i tutaj chciałem poradzić się ekspertów. Czy trafną decyzją po takiej operacji jest wrzucenie GH do cyklu?
Czy może zapodać tylko gh w celach regeneracyjnych zaraz po operacji, a później normalnie cykl polecieć?
Cykl myślę ok 30-36 tygodni wyjdzie, gdzie nie twierdzę, że gh przez cały ten okres by szło.
Jeśli ankieta potrzebna mogę wrzucić, z aktualnymi wymiarami tylko, że się dużo zmieni do maja

Proszę o fachowe porady osób, które mogą coś wnieść do tematu.
Z góry dzięki

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
napewno gh zrobi robote ale jak chcesz tyle jechac 36 tyg gh + saa koszta so wielkie jesli mowa o gh aptecznym bo na inne szkoda kosy i zdrowia w twoim wypadku

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
teraz sam tak jade

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
kolejna bzdura,zadnej kasy nie szkoda bo gh wielu chinskich firm jest qite good jakos na calym swiecie tylko u nas apteka goruje
ale oczywiscie jak stac cie na apteke to dobrze
rekonwalestencja pooperacyjna jest przyspieszona - ale jak to bedzie zabieg na jedno kolano to druga noge mozna delikatnie cwiczyc
polkola mozkowa przekazuje duza czesc impulsu do wzrostu masy na nietrenaowana strone wiec dramatu powinno nie byc az takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Łukasz dzięki za info. Zabieg na jedno kolano.
Czyli dawka testa ok 700 week plus gh nie powinno przeszkadzać w rehabilitacji?
A co powiesz o biciu samego gh pod względem poprawy sylwetki oraz rehabilitacji? Lub o włączeniu gh do cyklu dopiero w połowie.
Nie będzie szkody dla więzadła ścięgien?

Zmieniony przez - GYMwork w dniu 2011-08-23 22:39:36

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
700 moze bez przesady 400 spokojnie wystarczy choc przez pierwszy okres przyjal bym samo gh 4-6 tyg
Moze cie to zdziwi ale metka ma wiele wieksze właściwości rekonwalestencyjne niz testosteron i raczej bym postawił na nią
Dawka 30mg rozwiązała by sprawe.Dużo większe właściwości mineralogiczne itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
A jak się mają więzadła i ścięgna po takiej operacji do cyklu na saa bez gh?
Dostaną po dupie w sposób znaczący?

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
zapewne lepiej niz bez niczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 208 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
Nie spodziewaj się cudów po tym GH jak masz na to kasę to dorzuć.
I jak już dorzucasz to ciągnij cały czas i 2 miesiące po skończonym cyklu.


Zmieniony przez - heavyweigh w dniu 2011-08-24 23:44:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
jakos ciezko mi uwierzyc ,ze np 4iu aptecznego gh 5dni on 2off porobi lepiej niz 10iu chinczyka non stop,a finansowo ciagle masz kilka stow w kieszeni

gym, gh jak najbardziej. testa dalbym tylko 250mg skoro i tak nie bedziesz cwiczyl przez jakis czas...dla lepszego samopoczucia

co do powrotu na cykl to poczekalbym,az wrocisz do sprawnosci ,a do tego czasu low test i gh

Zmieniony przez - jordanwlkp w dniu 2011-08-25 00:24:58

Zmieniony przez - jordanwlkp w dniu 2011-08-25 00:26:31

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
zapewne lepiej niz bez niczego
Gdzieś kiedyś czytałem, że testosteron pogarsza wiązanie kolagenu i przez to osłabia właśnie więzadła i ścięgna. Czyli to było bzdurą napisaną przez kogoś, czy prawdą?


Jordan Nie będę ćwiczył przez 3 miesiące po operacji, czyli rozumiem że dobrze przez ten czas walić testa i gh delikatnie?

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy wiekszy cykl do oceny.

Następny temat

Winstrol solo?

WHEY premium