SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

regeneracja stawów

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Z tego co słyszałem tak . i na dodatek oxa jest tylko na import docelowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 991
No to lipa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
EEE tam zawsze jest under
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Sam jestem chodzącym przykładem zwiekszonego odkładania kolagenu/pozytywnego wpływu na leczenie tkanki łącznej przez nandrolon

sęk w tym że ja miałem na myśli tkankę chrzęstną a ty ściegna itd ,... nie podważam tutaj zbawiennego działania nandrolonu na tkanki łączne natomiast mam na myśli konkretnie torebkę stawową i zawartą w niej chrząstkę na powierzchni kości ...to z medycznego punktu widzenia powierzchnia stawowa własnie i tak ja to widze

ściegna itd to inna sprawa a zwiększone odkładanie np kolagenu praktycznie nie wpływa na budowę samej chrząstki /oprócz zewnętrznej powłoki kolagenowej samej chrzęści ale z tego co wiem nandrolon tam nie działa/

tkanka łączna okołostawowa - tak - nandrolon to wypas
ale nie sam staw



sory panowie - nie odświeżyłem i nie zauwazyłem tej strony i wypowiedzi Michała - więc wypisałem tez swoje zdanie
a jest ono takie samo jak i dr.Michała ... bawienie się w doktora a stosunek kliniczny do tego co moze zaoferowac medycyna to dwie całkowicie rózne sprawy i nawet na tych "hamerykanskich forach" g**** wiedzą w większości ...
sam również zgłebiam cały czas temat stawów bo również mam z nimi problemy i oprocz wymienionych przezd "doktorka" metod plus endoprotezy np. stawów biodrowych /najczęsciej chyba stosowane/ nie ma tak naprawdę skutecznych leków bądź suplementów mających mocny wpływ na odbudowę stawu... nawet selektywne inhibitory coxylooksygenazy-2 miały skutki uboczne a nie działały jak trzeba /no ...może oprocz działania przeciwzapalnego i przeciwbólowego, a więc tego co praktycznie w tej chwili medycyna może zaoferować pacjentowi z problemami tkanki chrzęstnej/
ale nikt nie wmówi mi ze nandrolon jako pochodna test. działa odbuduwująco na stawy /stawy stawy - kliniczny punkt widzenia/ bo to bzdura





Zmieniony przez - kanarek w dniu 2005-06-08 23:52:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
ok. wielkie dzięki za wypowiedzi.
pozdrawiam

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4479
Znalazłem ciekawy art o wpływie sterydów m.in. nandrolonu na synteze kolagenu
http://www.anabolic-support.com/forums/showthread.php?t=1588  może sie komuś zechce przeczytać :]
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4479
W skrócie z arta wynika:
- winstrol znacząco zwiększa synteze lecz zmniejsza "integralność", osłabia strukture nowo syntezowanych włókien kolagenowych
- deca w dawce 3mg/kg na tydzień zwiększa ilość prokolagenazy III o 270 % (prokolageneza to marker syntezy kolagenu) nie wpływając negatywnie na jakość włókien
- primobolan w dawce 5mg/kg zwiększa ilość prokolagenazy o 180 %
- boldenon 3mg/kg wzrost o 340%
- HGH w dawce 6 iu/dzień najlepszy, ale zarazem zbyt drogi(IMO :)
Pewnie tren art już kiedyś był alee ku pamięci
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
to pewnie ten art...

https://www.sfd.pl/temat171480/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4479
Nom chyba ten
Może Kazzam wiesz jak mająsie te procenty do poprawy funkcjonowania stawów? Tzn czy to daje zdecydowane efekt, mam spory problem z kolanem, ortopeda stwierdził że nic sie złego nie dzieje:-/ i tak myśle nad cyklem w tym arcie rozpisanym. Z góry dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Jakie badania miałeś na to kolago i skąd wiesz że to problemy z kolagenem są przyczyną problemów kolanowych ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zero przyrostów

Następny temat

Co ile dni?

WHEY premium