SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja-waga nie spada

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7394

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1947
dobra jest taka sprawa liczylem i wychodzi mi okolo 500 kcal dziennie i teraz chcac podbic kcal podbijajac białekiem przytyje? oczywiscie wegle podnosic stopniowo np o 20 g. Co do pozniejszej redukcji obnizajac tez 20g wegli co tydzien to bedzie dobry pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tzn jesz 500 kcal dziennie? To dramat jest. I jednocześnie odpowiedź na pytanie, dlaczego waga nie spada. Organizm broni się przed głodem. Oszczędza. Nic nie oddaje. Nie podałes żadnych danych o sobie, ale o ile jesteś facetem, to tak ze 4 razy tyle powinieneś jeść. Jeśli długo tak jadłeś, to trzeba zrobić podstawowe badania - w tym hormonów tarczycy, bo mogłeś sobie bardzo zaszkodzić. Tu trzeba sesnownej zbilansowanej diety - opartej o wyliczone zapotrzebowanie, a nie o tak.. królik z kapelusza.. 500 kcal.. Toż to trudno w tych granicach sesnowny obiad zjeśc

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
- dowiedz się co to jest BMR
- jeśli faktycznie jesz te 500kcal (chociaż nie chce mi się wierzyć) to radzę na jakiś czas przerwać zbijanie wagi i sensowną nadwyżkę do tego BMR wprowadzić, żeby metabolizm do normalnego stanu doprowadzić i tak jak kolega wyżej powiedział- jeśli długo tak jesz, to konieczne będzie badanie, żeby sprawdzić czy sobie krzywdy nie zrobiłeś
- poczytaj jak się powinno dobierać makroskładniki- dosłownie wszystko jest w podwieszonych tematach odpowiednich działów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1947
no 500 kcal nie wliczajac zupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1947
rano jakies 2 kanpki w pracy zupa (praca duzo bardzo ruchu) po jakis 80g kurczak lub piersi trening potem itnerwaly i jakies 20g białka potem jakis 80g kurczaka no i na koniec jakas kanapka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1947
no nw jak z tym metabolizmem bo waga niby schodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Edytuj posty, bo smiecisz. Masz zatem odpowiedż dlaczego waga nie spada. No to czego dotyczy temat, spada, czy nie spada?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1947
no niby leci ale bardzo wolno nw dokładnie bo waga mi jak kiedy roznie pokazuje ale niby jest mniej ale po sobie tego nie widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Policz zapotrzebowanie, odejmij 300 kcal i ułóż dietę przyjmując na początek 2 g białka na kg masy ciała (jeśłi jesteś otyły lub masz dużą nadwagę - licz białko na masę prawidłową), 1 g tłuszczy, reszta ww. Poradnik jak to zrobić znajdziesz w tematach podwieszonychw dziale odżywianie. Tak to tylko sobie szkodzisz, zapewniajac sobie efekt jojo nawet na niskiej kaloryczności.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1947
no to co teraz podwyzyszyc kcal do tych jakie mam zapotrzebowanie i co ciagnac mase? co robic potem na redukcji bo siłke mam w domu roweryka czy czegos nie mam a zima na dworze zimno biegac czy co nie bardzo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CoJakZczym

Następny temat

plan treningowy do OCENY

WHEY premium