SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja suple deo oceny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
witam
za kilka dni zaczynam redukcje
chcialbym zebyscie ocenili suple ktore kupilem
moj trening:
-sroda: Plecy, biceps
-czwartek: barki, kaptury, szyja
-piatek: klatka, triceps, przedramie
do tego duzo biegania i brzuchow
dieta:
praktycznie caly czas siedze w pracy i nie zbyt moge jesc co bym chcial...
bialko dostarczam co 3 h organizmowi
-rano platki owsiane na chudym mleku
-2x 50 gram suchych kotletow sojowych (w dzien tgreningowy 0,5h po treningu)
-kilka kanapek na ciemnym pieczywie
-kawalek jakiegos chudego mieska z wazywami
suple:
-Thyrotherm + termo speed extreem (po jednym kapsie tego i tego rano na czczo + ok 6-8 ha pozniej... w dzien treningowy rano na czczo i 30 minut przed treningiem)
-animal cuts (30 minut przed treningiem)
-l carnityna (45 minut przed treningiem)
-bialko hi tec anabolic protein (2 porcje dziennie: porcja rano do sniadania + kilka h pozniej, w dzien treningowy rano i 1h przed treningiem)
-bialko hi tec protein z kazaina (2 porcje przed snem)
-olimp bcaa mega caps (10 przed treningiem i 10 po)

co o tym mysicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Dieta kuleje i to mocno! Zajmij się najpierw dietą potem suplami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402514
Dieta do bani,trening też nie za ciekawie wygląda. tu żadne suple nie pomogą.
1.dział odżywianie
2.dział trening
3.na samym koncu suple i odżywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
trening inaczej nie moze byc dobrany bo tylko w te 3 dni mam czas isc na silownie...
a co do diety tez nie mam mozliwosci zaladowywac sie zarciem bo do pracy wstaje o 6 a wracam o 23 wiec nawet nie mam kiedy robic cos wiecej... tym bardziej nie mam jak zabierac sie z cala walowa do roboty...
niestety treningu i diety nie mam jak zmienic wiec prosze o ocene tylko supli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402514
musisz jednak zrozumieć,że przy złej diecie i nieodpowiednim treningu nawet najlepsze suple świata nie pomogą. szkoda tylko kasy i nerwów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
nie no ja to rozumiem ale wyjasnilem wyzej ze niestety nie mam jak zmienic treningu bo mam tylko te 3 dni w tygodniu mozliwosc pojscia na silownie a codo diety to szczerze nie wiem co jest w niej zlego, duzo bialka dostarczam, wegli i tluszczy praktycznie nie ma, bilans kalori tez ujemny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
pozatym tak naprawde ja musze zzucic tylko fat z brzucha bo mam troche ciazowy :P i z dolnej czesci klatki, tak to nie nazekam na fat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
tak jak pisze... najbardziej chce wiedziec czy dobrze dobralem suple... i czy wystarczy ze animal cutsa bede brac tylko 30 minut przed treningiem i pozatym nie... moglby mi ktos odpowiedziec konkretnie tylko na to pytanie?
z gory dziekuje :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na stormie - cos jeszcze? - masa stoi

Następny temat

Jak rozpisac Cykl Hp z innymi suplementami....

WHEY premium