SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja na pct??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
dokladnie - opis producenta jest g*wno wart - dopiero doswiadczenia rzeszy ludzi pozwalaja stwierdzic jak jest naprawde.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
coś czuję kolego że będziesz miał wygląd bruca lee

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
chudzina może ja nie jestem jeszcze wiarygodny , ale don Pawsona znacie zapytajcie się jego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ok ok - jesli mowisz, ze tak jest, jak pisze producent - to wszystko gra. ale przytoczyles tu kawaleczek agitki producenta, a ta nei ma dla mnie zadnego znaczenia

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Game ja to bralem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sory że sie wpieprzam w temat panowie ale kilka dni temu zszedłem z PCT i wyyebało mi rozstępy na wew. stronie bicepsa i przy paszce

Co ja mam robić ?? Odłożyłem koks i rozstępy się robią ??

Weźcie poratujcie bo aż płakać sie chce, jak blizny to g**** wygląda... masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
maść na blizny w aptece kup,poza tym to normalne,z czasem bledną i ich praktycznie nie widać.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
wejdz do działu zdrowie,tam masz o rozstępach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 699 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4558
squrwiel powiem ci tak patrz jak ładnierosna heeh;) mi pod pachami od strony klaty sie robia duze duze tez na offie jestem;)
kolagen (15gram dziennie+ w.e+potas+cenk biore)
do tego smaruje przed treningiem i po kapieli mocznikiem
i specjalnym krremem na rozstepy i nic;) to jak walka z wiatrakami

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sogi dziki, ale myogenix toś mnie kurva pocieszył

Mocznik odpada zdecydowanie, przejże ten temat w zdrowiu... ale masakra, łapy jak patyki a wyyebany rozstępami jak niejeden kark, życie potrafi powalić na glebe w najmniej oczekiwanym momencie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwne objawy po megace : czy miną ?

Następny temat

tradzik

WHEY premium