SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

reduction :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
Marta, dzięki za zaufanie, mam nadzieję że doświadczanie z moją miską wystarczy

Lonicera,
ja teraz muszę do 30 października oddać pracę magisterską-i napisać

będę wchodzić na forum raz dziennie rano, jakbyśmy mogły się umówić tak, że będziesz jednego dnia wklejać rozpiskę na następny dzień, wtedy będzie nam łatwiej ją opracować krótko i zwięźle,
jak widać inne dziewczyny też czuwają, więc nawet jak ja nie dam rady, to ktoś tu pomoże,

co do dzisiejszego dnia- za dużo węgli, zetnij do 150, wtedy tez kaloryczność ci się obniży, bo rzeczywiście teraz za duża, myślę ze twoja kcal to 1600-1650 max

do tego tą Activie jesz jaką i w jakim celu- jako nabiał po prostu czy liczysz na jej reklamowane działanie?

staraj się układać posiłki tak, żeby w każdym było źródło białka tłuszczy i węgla, ew białka i tłuszczy,

samych węgli raczej unikaj, stąd posiłek 5 nie jest posiłkiem

przejrzyj dział ladies w kuchni i kuchnia, tam jest dużo przepisów różnych, urozmaicających jadłospis

pamiętaj ze często waga podawana na opakowaniach puszek z rybami jest zwodnicza- na tuńczyku często jest napisane 170 gr z czego masy ryby jest 130, przyjrzyj się dokładnie bo będziesz sobie przekłamywać miskę

do tego polecam w dietetyku zajrzeć do tabeli kalorycznych- i ew zrobić sobie w exelu tabelkę - co ma najwięcej białka, co najwięcej węgli,

nie zapominaj też o orzechach w diecie- super podbijają białko i tłuszcze a objętość mała i do gotowanych potraw przepyszne też

i jak najszybciej zrób zakupy żeby zmniejszyć ilość kurczaka na rzecz innych mięs i ryb

Zmieniony przez - margot77 w dniu 2011-10-15 13:49:31

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1425
Margot powodzenia z magisterką. Znam ten ból, obroniłam się dokładnie tydzień temu :)

Będę wklejać wieczorkiem rozpiskę. A propos węgli: zredukować ilość chleba? ....dziś wiele nie wykombinuje bo częśc rozpiski jest już w moim żołądku :). Postaram się zaraz o menu na jutro. Dzięki za piecze nade mną :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
do tego jak piszesz warzywa i napoje- podaj chociaż orientacyjne ilości

co do wzdęć- wiesz co je powoduje?? które posiłki, jakie produkty??? dziewczyny często polecają enzymy trawienne, jednak ja bym najpierw urozmaiciła jadłospis i spojrzała potem, czasem zmiana jedzenia i regularne posiłki wystarczają, poobserwuj się

tak zmniejsz ilość chleba, tuńczyka możesz zjeść w formie pysznego "bebła" przepis w ladies w kuchni


Gratuluje obrony trzymaj kciuki za mnie

z tymi rozpiskami chodzi mi o to, żebyś w poniedziałek rano miała wklejoną rozpiskę na wtorek, wtedy będę mogła coś pomóc, a ty będziesz miała czas żeby coś zmienić... pasuje?

z tą siłownią super, zawołamy martę to ci da jakiś plan

Zmieniony przez - margot77 w dniu 2011-10-15 13:56:23

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1425
Margot,
warzywek zwykle zjadam w ciągu dnia całą paczkę tj 400-450g gotowane na parze, pomidora 1-2 sztuki.

Wzdęcia pojawiają mi się po pełnoziarnistych produktach, po chlebie żytnim w nadmiernych ilościach...dlatego wcześniej pisałam, ze jem wszystko z mąki pszennej, bo wtedy czuje sie ok. No ale nic zepne się, pocierpie, może przyzwyczaja się i żołądek i jelita. Jestem mega zmotywowana :)

Ok. czyli dziś wkleję rozpiske i na niedziele i na poniedziałek :)
Dzięki za poświęcony czas i podziwiam, że w ogóle masz chęć w ferworze pracy związanej z magisterką. Będe trzymać kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Marta zapodała Ci rozkład 130b/65t/150ww, z czego wychodzi ok. 1700 kcal.
Daj sobie 2 tygodnie z czystą miską. Każda z nas przeszła fazę, że wydaje jej się, że t dużo, że tyje, a cm pokazywały coś zupełnie innego.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2011-10-15 14:18:47

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1425


naniosłam małe popraweczki do diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
zjedz do tego małą łyżeczkę masła i idealnie podciągniesz tłuszcze do 65 g.
Co do oleju kujawskiego, to sądzę, ze oliwa lepsza.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
albo smalec, jesli to do smazenia

ps. a ta szynka z piersi kurczaka to kupna?

Zmieniony przez - gruszka85 w dniu 2011-10-15 14:33:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
gruszka, o szynce już było kupnej, Loni wykańcza zapasy,
w artykułach z regulaminu gdzieś Obli piszę jakie tłuszcza są najlepsze do jakich celów, zapoznaj się proszę, w ogóle koniecznie przeczytaj tamte linki, będzie łatwiej

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1425
Jestem po "pierwszym razie" na siłowni. Miły (i przesłodki) Pan "przerobił" ze mną trening obwodowy.

Rozgrzewka na steperze 10 min, 1xobwodowy, 20 min na bieżni. W sumie wyszła godzina...zamiarem moim jest wizyta na siłce co najmniej 4x w tygodniu. Czy mogę ten schemat ćwiczeń kontynuować?
Obwodowy będę powtarzać więcej razy jak sie troszkę wyrobię i aero zwiększę do 40 minut. Proszę o opinie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sihaja82: w drodze..

Następny temat

Schudnąć :(

WHEY premium