SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redline z czym połączyć

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 231
witam, zakupiłem redline chce zacząć ćwiczyć cardio 3x w tygodniu plus 3x siłownia. mam 176cm wzrostu i 78kg zeleży mi o schudnięciu z brzucha przede wszystkim organizm składa się 19% tłuszczu. Zakupiłem redline i pytanie co do tego dokupić? nie wiem jeszcze jakiś spalacz mogę do tego dorzucić czy bardziej bcaa, może jakies białko? diete kupiłem tylko na schudnięcie nie było tam nic o siłowni. Może białko? Bo białka w diecie jest 30g
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 34 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 767
Wszyscy je lubimy ale jak sama nazwa wskazuje to " wspomaganie " ma wspomagac podstawy czyli diete i trening , na samym wspomaganiu bez podstawy nie zrobisz szalu kolego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
redline nadaje sie na dalszy etap redukcji, dlatego zastosowalbym nieco inny, bardziej lekki produkt na start

co do odzywek, bo wspominales o bialku to juz kwestia diety, jak w diecie nikt nie wspominal o bialku, to najpawdopodobniej Tobie nie jest ono potrzebne
bcaa z tym poziomem bf rowniez na razie jest zbedne.


no i kwestia treningu, bez tego ani rusz z redukowaniem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 231
bardziej lekki? co masz na myśli? ja za nim kupiłem redline to się troche naczytałem aż w końcu zrobiłem się tepy i kupiłem właśnie to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 231
No bardziej mi zalezy na schudnięciu, żeby później robić masę. Musze zjechać żeby mięśnie było widac a narazie wszystko zalane,ale nie kręci mnie samo bieganie jeżdżenie na rowerze. Wolę to połączyć z ćwiczeniami na śiłowni,żeby się wprawić, które ćwiczenia mi odpowiadają dopracować je żebym dobrze robił jak przejdę na masówkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
no to nie rozumiem, na silowni trenujesz tak?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 231
tak, od jakiś 2 tygodni. Jestem amatorem w tym wszystkim jeszcze, ale spalacz i tak chce brać wraz z dietą i ćwiczeniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
no to super;)
myslalem, ze nie trenujesz.

redline bym zostawil jednak na pozniej, a wrzucil cos pokroju
https://sklep.sfd.pl/Berserk_Labs_T-Burner-opis31651.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402517
red line nie dla Ciebie poki co,
nie na tym etapie i nie z takim stazem,
ledwo co zaczales trenowac a wybierasz jedne z mocniejszych spalaczy,
jezeli i tak masz zamiar cos brac to kup ewentualnie to co masz w/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 231
a co może mi być jak wybrałem jeden z mocniejszych spalaczy? To z niczym nie łączyć tego spalacza?


Zmieniony przez - Kryszczyn w dniu 2015-12-01 20:38:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 231
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402517
po co tak kombinusz?
spalacz to i tak jakis maly procent calosci, roboty za Ciebie nie zrobi, a efekty beda na tyle dobre na ile przylozysz sie do diety i treningow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stak. Pre Workout

Następny temat

Pomoc przy doborze odżywek

WHEY premium