SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o cykl prosze o odpowiedz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1084
Szejki ...

...z McDonalda!

Zmieniony przez - MelissaT w dniu 2005-04-20 01:10:17

Different - but there i BELONG!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Urielku, mam tu małe zastrzeżenia...

"O ile podaż saa mieści się w granicy terapeutycznej nie ma konieczności robienia PCT. Widziałeś kiedyś starszego faceta po operacji biorącego Clomid po Nandrolonie?"

Akurat tu nie moge się z tobą zgodzić.
Z jednej stromy podpowiada mi rozsądek a z innej wiedza, że coś się nei zgadza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Z jednej stromy podpowiada mi rozsądek a z innej wiedza, że coś się nei zgadza.
W tej dokładnie sprawie dawniej poszedłem do lekarza i stawiając kawę na ławę zapytałem konkretnie: o co chodzi w leczeniu pacjentów SAA? Dlaczego w dopingu jest wzrosi i spadek wagi itd...? Jakie to ma rzełożenie na leczenie pacjentów? I czy wobec tego ma to sens jeśli pacjent po kuracji powróci do swej wagi z przed.

Odpowedź była prosta, jasna i treściwa: bo pacjentów się tylko leczy a sportowców koksuje. Wytłumaczył mi że organizm człowieka np: wynioszczonego przez chorobę czy wypadek, zupełnie inaczej reaguje na działanie SAA. Wystarczą dawki autentycznie terapeutyczne aby wszystko miało ręce i nogi oraz pożądany efekt. Nie trzeba po tym nic robić, a praktycznie niemal cały skutek terapeutyczny jest trwały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Problemy się robią gdy przekroczy się granice leczenia i wejdzie na doping. Wtedy organizm zachowuje się przeciwwstawnie. Zamiast "poddać się dobroczynnej sile", on przeciwnie, brobi się przed ingerencją w homeostaze.

Dlatego też tak samo jak podaje się normalnie starcom HGH czy HTZ, w celu jedynie uzupełnienia niedoborów, tak i każdy potrzebujący organizm będzie "przyjmował" a nie odrzucał działanie SAA.

W związku z tym, zawsze gdy mowa jest o dopingu, nie opieramy się 100% na medycynie konwencjonalnej.
Pażausta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 521 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19374
Metanabol dzieci w dawkach 1 czy 2 tabsy rowniez ryje flaki (od takich zaczynalem, sraki nie mialem, gowien nie jadlem). Pokrzywki od tego nie mialem, ani nie kichalem (reakcji alergicznej).

I nie znam nikogo kto by sie dobrze po tym czul (nie liczac ludzi w trakcie podjaranych przyrostami albo jarajacych zielsko czy zapodajacych extazy(z zabuzona percepcja rzeczywistosci))

pozdrowionka dla metanabol fanatics

globo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4728
Kiedyś zrobiłem sobie cykl z mety i musze przyznać, że do czasu gy zaczołem znów palić papierosy czułem się za***iście. Kiedy paliłem serduszko biło mi już mocnej i to był jedyny efekt uboczny na i jakiś czas po cyklu.

Rough, Ruggin & Raw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 521 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19374
Jedyny, ktory zaobserwowales.

globo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
KS.IFBB,

i właśnie o to mi chodzi, o ta całą homeostazę (przywracanie równowagi hormonalnej), to co piszę, kwalifikuje się na używanie wśród osób początkujących. Dla ludzi zaczynjących przygodę z SAA wystarczą absulutnie dawki terapeutyczne aby zaobserwować przyrost masy mięśniowej. Osoby zaawansowe używające znacznie dużek przekraczających 10 krotnie wartości stosowane w medycynie, oczywiście muszą zrobić porządek z HPTA. Ja tylko chciałbym aby młodzi ludzie sięgający po raz pierwszy po koks nie robili sobie kuku, a wręcz odwrotnie, poprzez delikatnie podwyższona syntezę protein uzyskiwali ciągły progres. Młodzi nie mają tak wielkiej masy mięśniowej tym samym ilość potrzebna do jej zachowywania (już nie mówię o dalszym progresie) wymaga odpowiedniej podaży anabolików. To trochę trudno opisać, ja się ciągle przyglądam osobom, które coś robią (cykle) i jakoś wyglądają fest bez odbloku i na małych dawkach.




Zmieniony przez - Uriel w dniu 2005-04-20 11:59:31

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 521 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19374
Kliniczna dawka tez nie jest obojetna dla zdrowia.
A jak kliniczne dawki sa nieszkodliwe to mozecie sobie zapodac chemioterapie w klinicznej dawce. Milego zygania i wytrzasania wlosow z gaci.

globo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to sie popisales
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6ON/6OFF/6ON

Następny temat

omen seria

WHEY premium