SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie do Pana Apokalipsy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam czy mogę podzielić trening fbw na dwie części co da mi 6 treningów tygodniowo. Chciałem podzielić to tak(nóg nie ćwiczę kontuzja kolana)
-klata plecy triceps brzuch przedramiona
-Barki kaptury biceps brzuch przedramiona
stworzył bym do tego po dwie rozpiski na dane grupy i robił bym na przemiennie np
P W Ś C P S N
t1 t2 t3 t4 t1 t2 W itd
proszę o radę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
witaj odpowiem za apokalipse jesli pozwolisz poki on sie nie znajdzie

odpowiem dlatego ze sam taki trening stosuje- i moim zdaniem jest to swietny trening, zakladajac ze 1 dzien w tyg bedzie zupelnie wolny, i co 3 tyg daje 3 dni wolnego- jakos tak z perspektywy czasu zacząłem robic (albo ten 3 tydzien mniej intenywny)

grupy posegregowalem tak:

A: klatka, barki przod / bok, tricepsy, brzuch, lydki
B: uda, plecy, barki tył, bicepsy, przedramiona

i moj przykladowy plan :

A :
wyciskanie na lawce plaskiej 3x (albo 2x + 1x rozpiętki/brama)
wyciskanie sztangi stojąć w gore 3x (albo wznosy bokiem 3x lub podciaganie sztangi do brody 3x)

francuz leząc 2-3x (lub sciaganie drazka gornego wyciagu 2-3x)

spiecia tulowia z obciazeniem za glowa 2x
wznosy tulowia na lawce rzymskie lezac na boki 2x

wspiecia na palce stojąć 3x (lub siedząc 3x)

-----------

przysiady 3-4x (lub 2x + syzyfki1-2x )
martwy ciag 3x
podciaganie na drązku 3x (lub przenoszenie a pomoca gornego wyciagu 3x, lub czasem wioslowanie sztanga)
wznosy w opadzie 1x
szrugsy 3x
uginanie na maszynie leząc podudzi 2x
uginanie ze sztanga stojac 3x (albo sztanga na modliewniku super slow 2x , albo hantle supinacja, lub ostatnio -sztanga 2-3x sztanga nachwyt 1-2x)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
oczywiscie w Twom przypadku mozesz /musisz wywalic nogi - ew mozesz cwiczyc łydki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mój podział jest dobry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
latwo po przeczytaniu mojej wypowiedzi powiedziec ze nie gdyż :

-klata plecy triceps brzuch przedramiona
-Barki kaptury biceps brzuch przedramiona

robisz codziennie przedramiona! - zmeczone po dniu muszą kolejnego zmagac sie z nowym treningiem do tego obciazane trzymajac obciązenie , cwicząc mm plecow etc.

cwiczysz plecy a potem nast dnia podczas cwiczen barkow obciazasz mm czworobocne znow i reszte mm lopatkowych

jednego dnia plecy gdzie biceps dostaje ostro (chyba ze robisz tyko martwy ciag, szrugsy i przenoszenie za pomoca wyciagu) i nast dnia go cwiczysz

nie ma czasu na odpowiednia regeneracje dla tych partii no chyba ze robisz po 1 cw po 1 serii na kazda grupę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mogę także w dni treningowe po uderzać trochę w worek bokserski robiąć lekkie interwały?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a taki podział
plecy biceps barki kaprtury
klata triceps przedramiona brzuch
...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
mozesz pouderzac.

poł grup niedobre - barki - klatka i tric - jak juz pisalem wyzej

nie pisz wypowiedzi pod wypowiedzią bo zasmiecasz post, a odpowiedzi szybciej nie dostaniesz

Zmieniony przez - f***master w dniu 2008-11-10 12:39:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jaki ma być w końcu podział?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do łączenia mięsni pleców

Następny temat

Split 3 treningi, partia 2 x tydzień...dobry pomysł??

WHEY premium