SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 186 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6590
Elo pytanko takie jestem na diecie i czy można wierzyć produktom zero? w sensie np. napój ten energetyk monster zero kalorii albo cola zero albo inne tym podobne to na diecie można takie? bo pisze faktycznie na składzie ze tych kalorii nie ma praktycznie ale czy nie zawierają jakiś słodzików które działają podobnie?

Mali ludzie czerpią ogromną radość z błędów i gaf popełnianych przez ludzi wielkich

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 55 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2267
Od czasu do czasu można, jest napisane, że mają 0 kalorii to tyle mają. Jeśli chodzi o sylwetkę to nie musisz się bać, a jeśli chodzi o zdrowie to nie powinieneś ich pić bardzo często.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 186 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6590
a to ok a tak oko to nie wiesz ile by osoba mająca 13 lat 53 kg 161 cm musiała jeść kcal dziennie xd?

Mali ludzie czerpią ogromną radość z błędów i gaf popełnianych przez ludzi wielkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82724 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699689
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 55 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2267
W takim wieku nie przejmuj się liczeniem kalorii, jedz po prostu dużo, zdrowo i regularnie i będzie szło dobrze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 186 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6590
THX WIELKIE

Mali ludzie czerpią ogromną radość z błędów i gaf popełnianych przez ludzi wielkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82724 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699689
13 lat to jeszcze prawie dziecko które musi się odpowiednio rozwijać , wiec diety restrykcyjne będą nie wskazane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 186 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6590
no wiem ale schudnąć chcem ;/ sześciopak chce zrobić odjąłem 400 kcal i robie aeroby i normalnie ćwicze jak cieplej będzie to cardio sie też zrobi

Mali ludzie czerpią ogromną radość z błędów i gaf popełnianych przez ludzi wielkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82724 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699689
Oddałeś 400 od czego ? Bo wyżej pisałeś i pytałeś ile jeść ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 186 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6590
znaczy obliczyłem sobie już ile jadłem przez tydzien wyszło mi że 2300 kcal i spytałem tam ile powinien jesć 13 latek tak naprawde czy sprawdzić czy nie za dużo jadłem a ta strona jakaś dzwina bo mi wyszło 1500 kcal a tak to bym sie zagłodził a nie jadł xd

Mali ludzie czerpią ogromną radość z błędów i gaf popełnianych przez ludzi wielkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak na ten wiek to monstery itp energetyki, raczej ich nie stosuj
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wliczać warzywa na redukcji ?

Następny temat

Dieta ze słodyczami

WHEY premium