SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

psychotropy a kox

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
mam to samo generalnie jak palne kawe,szczególnie z rana i jak zapale fajke to juz wogóle albo chce flegme sciagnac czasami.Bylem w PL 3tyg temu i jakos olalem ten temat.
niegdys za gówniarza mialem problem z zoladkiem i jakies niby bakterie na jelitach to mi robili gastroskopie i sonde.po tym jakies tabsy namietnie walilem chyba ze 3miesiace.Za niemowlaka wiem,ze chorowalem na oskrzela i mama i mowila,ze duzo we mnie chemii poszlo bo chorowalem b.czesto..

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
u mnie dluzsze przerwy od tabletek (albo kawy zwyklej) przynosily poprawe.Teraz pije kawe wiec wszystko jest po staremu.Innej metody leczenia samemu nie widze jak przerwa albo ograniczenie w ladowaniu tabsow/ciezkostrawnego zarcia.Byc moze lekarza by cos poradzil ale ja stronie od lekarzy jak tylko moge.
edit: dokladnie jeszcze ta klucha w gardle,****owe zdeko.

Zmieniony przez - rezun w dniu 2007-06-11 03:59:43

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
sog dla Ciebie za checi i siedzenie po godzinach szczytu na sfd ;]
Dzieki za pomoc;]

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
siedze bo i tak musze
oddalbym songa ale wiesz... brak abona

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Badmad widocznie ty tak mocno reagujesz na tramal ,500 mg to dawka standard ,na bombke.Ale trzeba z tym uwazac bo uzaleznia k*******.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
relanium dobre jest na sen? bo ciezko mi sie wyspac, spie po 11-13h i wstaje zgiety ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Rolki usypiaja dosc dobrze ale efektu wyspania jako tako nie odczolem nigdy , ZMA probowales?

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
jem od paru lat zma i sobie cenie ale teraz mam prace nocna i nie moge sie wyspac w dzien tak sie zastanawiam moze jest cos co pomaga wejsc w gleboki sen bo tego mi wlasnie brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
elajt, a moze lekka dawko mary na sen, perfect.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Wyprobuj melatonine.

Pozytywny jak HIV

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Która meta?

Następny temat

Apteka-pomocne konkrety

WHEY premium