SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Psychotropy a odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3956

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
1. WIEK: 25
2. WAGA: 89
3. WZROST: 177
4. WYMIARY:
-biceps: 46
-udo: 65
-talia: 84
5. STAŻ NA SIŁOWNI: koło 9 lat
6. DIETA:
-białko: 240g
-węglowodany: 200g
-tłuszcz: 150g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: dwa razy meta, ostatnio teść + meta
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: trwa
11. POZIOM BF%: koło 14%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia
13. STAN ZDROWIA: średni
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: porost owłosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 170kg
-martwy ciąg: cholera wie bo dawno nie sprawdzałem
-przysiad: 200kg

Witam. Obecnie kończę cykl kilku miesięczny.Głwównie to teść, jakieś 2 tygodnie temu skonczyłem mete, za dwa tygodnie odblok.
Psycholog ponad pół roku temu stwierdził depresję, rozmowy i jakieś kosmetyczne leki nie pomogły a stan no kiepski. Pierwsze pytanie: jaki lek doradzilibyscie mi aby trochę odżyć ale taki żeby nie zrobił ze mnie warzywa? A drugie, to czy takie leki nie będą kolidowały z hcg,clomidem, tamoxem i exe? Teraz jest kiepsko ze mną a jak zacznie się odblok to dopiero będzie.... Proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
szkoda ci 100zł na psychiatre czy boisz się kontaktu z nim? to lekarz jak każdy inny. Są różne objawy depresji mozesz mieć nerwice, brak snu tachykardie wtedy trzeba by podać jakieś uspokajająco-nasene by sen przywrócić. Możesz mieć nerwice natręctw wtedy trzeba by jakies by te przewlekłe mysli od siebie odsunąć. Albo możesz być zdolowany wtedy coś na pobudzenie i chęć do działania. Tak jak napisał wnc ciężko jest dobrać odpowiednie leki na każdego mogą działać inaczej, nie piszesz jakie masz objawy depresji a chcesz by ktoś ci doradził jakie leki? strzelasz sobie w kolano.

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Z tym problemem to tylko do specjalisty. Jeżeli poprzedni był kiepski szukaj kolejnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Podaj nazwy leków , leków psychotropowych jest kilkadziesiąt używanych w farmacji, każdy może mieć inne, interakcje i mechanizm działania.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
no ale właśnie ja napisałem tutaj abyście mi jakiś doradzili bo sobie sam załatwię skoro "witamina C" mnie nie postawiła na nogi. Widziałem tu już kilka postów osób które brały psychotropy do odbloku w celu łagodniejszego przejścia przez ten etap więc co niektórzy powinni coś wiedzieć a te temat.A na dalsze wizyty u psychologów to szkoda mi pieniędzy.Byłem u dwóch i cenia się nieźle a efektów żadnych.Wysysaja tylko kasę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Jak masz depresję ze stanami lękowymi , warto zacząć od ściśle przeciwlękowych SSRI ,jak fluvoksamina czy paroksetyna plus dorażnie hydroksyzyna , jak depesja z zahamowaniem psychoruchowym reboksetyna czy fluoksetyna, jak depresja jest słaba bez powikłań to tianpetyna, które mają nie wielkie działania nie pożądane nie uzależniają.
Nie wchodzą w interakcje wchodzące z hcg i sermami,na poziomie farmakologicznym natomiast , decyzje o lekach podejmuje tylko i wyłącznie twój lekarz prowadzący, ja tylko mogę tobie zasugerować leki.
Skonsultuj wszystkie objawy z lekarzem, depresja to bardzo szerokie pojęcie i ma , wiele twarzy.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
W kwestii saa i pct możemy pomóc. W kwestii leczenia udaj się do stacjonarnej przychodni. Także sprecyzuj pytanie odnośnie saa. I tylko tyle.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dokładnie jw kolega, tym bardziej że to lekarz dobiera dobiera odpowiednie leczenie do ciebie , przeprowadzając cały wywiad objawów itd. Nawet chcąc nie mamy ani uprawnień ani narzędzi.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
lepiej powiedz lekarzowi co brałeś z SAA i co bierzesz. może to mieć związek z diagnozą i wyborem leku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
ale z lekarzem rozmawiałem i powiedziałem o wspomaganiu. Oczywiście pogadanka na temat jakie to szkodliwe i ze samo przejdzie, tylko więcej relaksu, snu itp. Nie mam czasu ani takich funduszy aby latać po tych łapiduchach bo już sporo na nich wydałem i nic nie dało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
U psychologów byłeś, czy róznież u psychiatry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
u psychologów tak i u rodzinnego.U psychiatry nie byłem.Nie wydam ani grosza na tych lekarzy, dość mam opłacania ich.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po mini-cyklu

Następny temat

yohabina ktora nailepsza

WHEY premium